Kongres LNE
Agnieszka Adamczyk
Instruktor stylizacji rzęs Noble Lashes oraz trener makijażu permanentnego. Doświadczenie zdobywała u najlepszych szkoleniowców. Z pasją dzieli się wiedzą i umiejętnościami ze swoimi kursantami.
-
Adama Bechawska-Pająk

Kosmetolog z 14-letnim stażem, dyplomowany nauczyciel, egzaminator państwowy, oligofrenopedagog. Pasjonatka metodycznego podejścia do procedur zabiegowych. 

-
Dr n. med. Marta Bednarek
Specjalista w dziedzinie trychologii oraz diagnostyki laboratoryjnej. Wykładowca akademicki, praktyk, organizator warsztatów, konferencji oraz kursów. Konsultant naukowy w firmie zajmującej się badaniami klinicznymi. Autorka wielu publikacji naukowych, uczestniczy w konferencjach w Polsce i za granicą. Założycielka Gdańskiej Akademii Trychologii Praktycznej oraz właścicielka Kliniki Kosmetologii i Trychologii ESTHETIC w Gdańsku. Członek ICATA.
-
Lek. med. Rafał Berner
Lekarz Klinicznego Centrum Medycznego w Łodzi, od początku swojej działalności medycznej zajmuje się medycyną regeneracyjną i przeciwstarzeniową. Wykonuje zabiegi i szkoli z zakresu medycyny, ginekologii i urologii estetycznej oraz trychologii klinicznej. Członek MSTKiE ICATA.
-
Piotr Bielawski
Specjalista ds. podologii, kosmetolog, szkoleniowiec, właściciel Europejskiego Instytutu Podologicznego w Rzeszowie, Przemyślu i w Warszawie. Nagrodzony srebrną i złotą odznaką Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków i jego Honorowy Członek. Prowadzi prelekcje dla słuchaczy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, stowarzyszeń amazonek, diabetyków, seniorów oraz innych instytucji. Opiekuje się stopami sportowców.
-
Ewa Bielecka
Od ponad 13 lat dba o rozwój podologii w Polsce, podejmując działania mające na celu kształtowanie świadomości w zakresie profesjonalnej opieki podologicznej. Współpracuje z największymi zagranicznymi firmami zaopatrującymi gabinety podologiczne i kosmetyczne na całym świecie. Wykładowca kongresowy, autorka specjalistycznych artykułów z zakresu podologii i biznesu podologii. Właścicielka firmy Kerpro.
-
Ewelina Bielinis
Kosmetolog z 10-letnim stażem. Założycielka salonu Bionika Urody we Wrocławiu. Z pasją i zaangażowaniem poszukuje najlepszych rozwiązań m.in. na kongresie LNE. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku biotechnologia kosmetologiczna.
-
Monika Blezień-Ruszaj

Specjalistka z zakresu ochrony środowiska, biotechnolog, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego. Interesuje się zagadnieniami prawnymi i trendami ekologicznymi w branży beauty. Autorka publikacji dla przemysłu kosmetycznego z zakresu biotechnologii i ochrony środowiska.

-
Adwokat Małgorzata Bobrek

Zajmuje się wsparciem prawnym ukierunkowanym głównie na obsługę branży beauty. Prowadzi kancelarię adwokacką i wydaje opinie prawne w kwestiach powiązanych z prawem w kosmetologii i medycynie estetycznej. Prelegentka na kongresach, autorka artykułów prawno-biznesowych.

-
Martyna Bogulak
Elite Top i Medical Linergist. Trenerka metody Long-Time-Liner. Specjalizuje się w medycznej pigmentacji estetycznej.
-
Ekaterina Bogushevich
Certyfikowana Master Educator MollyLac na Białorusi. Instruktorka i specjalistka w dziedzinie manicure’u hybrydowego oraz stylizacji metodą żelową. Juror białoruskich Mistrzostw Modelowania Paznokci Inter Styl w kategorii french mistrzowski i NailArt TipBox. Prowadzi szkolenia na Białorusi i w Polsce w ramach Akademii Allepaznokcie.
-
Katarzyna Bołądź
Absolwentka UM w Łodzi, szkoleniowiec, promotorka zdrowia, ekspert medialny, specjalista dietetyki i żywienia człowieka, wiceprezes Stowarzyszenia  „Przyjazna Kosmetyka”, prowadzi sieć gabinetów kosmetologii i medycyny estetycznej w Olsztynie oraz ośrodek szkoleniowy Learn & Rest.
-
Dr Mariusz Borkowski

Absolwent WUM. Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Ekspert ds. zdrowia  w pracach Parlamentu Europejskiego. Uczestnik międzynarodowych szkoleń i kongresów, na których poszukuje najbardziej skutecznych terapii dla swoich pacjentów. Aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach, za co został trzykrotnie odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Zasługi. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej i anti-aging.

-
Agnieszka Bujnowska

Kosmetyczka z ponad 30-letnim doświadczeniem, pedagog. Właścicielka Kliniki Piękna A. Bujnowska. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging dla kobiet dojrzałych oraz w pracy z aparaturą hi-tech. Opracowuje własne procedury zabiegowe. Prowadzi szkolenia z wykorzystania aparatów hi-tech.

-
Małgorzata Ciborowska

Właścicielka, centrum szkoleniowego MC Studio Urody w Białymstoku, instruktorka jednej z wiodących marek. Niezwykle utalentowana stylistka paznokci, nagradzana na międzynarodowych mistrzostwach, m.in. na Nails Olympic Show w Poznaniu, oraz w Paryżu podczas Association Nailartfrance Competition.

-
Prof. ndzw. dr n. med. Magdalena Ciupińska
Specjalista dermatolog-wenerolog. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Autorka ponad 200 publikacji.
-
Dawid Cukierski
Generalny szkoleniowiec marki M’onduniq. Współpracuje z lekarzami medycyny estetycznej, klinikami medycyny estetycznej, kosmetologami i specjalistami w branży dermoestetycznej. Absolwent Akademii „Zielone Terapie”. Ukończył studia MBA i MSPC na uczelni Clark University Boston USA, magisterskie studia z zakresu pedagogiki i psychologii oraz podyplomowe studia z komunikacji marketingowej. Współtwórca projektu „Ochrona danych osobowych ABI w praktyce”.
-
Aleksandra Czarnota
Główny szkoleniowiec i konsultant merytoryczny ds. segmentu kosmetyki profesjonalnej Janssen Cosmetics. Trener Międzynarodowej Konfederacji CIBTAC. Autorka programów szkoleniowych, procedur zabiegowych oraz projektu Smart Beauty demaskującego mity i nieuczciwe praktyki marketingowe firm kosmetycznych.
-
Sylwia Dąbrowska

Zajmuje się content wideomarketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie wideo dla budowania marki i rozwoju biznesu. Uczy prezentacji scenicznej i przed kamerą. Poprzez swoje „live’y”, wideo, artykuły na blogu, kursy online i programy mentoringowe pokazuje, jak tworzyć świetne wideo, lepiej prezentować się przed kamerą i angażować widzów. Poza działaniami online i pracą z kamerą przygotowuje ludzi do wystąpień na scenie, a także zajmuje się realizacją produkcji teatralnych.

-
Łukasz Dytko

Masażysta. Po utracie wzroku wynikającej z nieuleczalnej choroby genetycznej ukończył Studium Masażu w Katowicach, Szkołę Masażu w Krakowie oraz WSTH w Krakowie. Od lat wspomaga swoją pracą dr. Henryka Mekle w zakresie rehabilitacji osób poddających się zabiegom liposukcji. Niezwykle aktywny fizycznie, uprawia m.in. pływanie i biegi, prowadzi treningi personalne.

-
Justyna Dziura
Regionalny kierownik sprzedaży – szkoleniowiec ds. kosmetyki profesjonalnej marki Bielenda Professional. 
-
Grażyna Forycka
Chemik i kosmetolog, specjalista kosmetologii pielęgnacyjnej i regeneracyjnej, główny szkoleniowiec firmy Organic Oxygen.
Jolanta Gajda
Doświadczony trener i wykładowca. Absolwentka ŚUM. Z branżą kosmetyczną związana od 2005 r., najpierw jako kosmetolog, później jako szkoleniowiec krajowych i międzynarodowych marek kosmetycznych. Specjalista w dziedzinie manualnego liftingu twarzy i łączonych technik anti-age.
-
Marta Gąska

Jednak z najbardziej znanych i cenionych makijażystek w Polsce. Malowała na planie Tańca z Gwiazdami, The Voice Of Poland czy X-Factor. Od 2 lat prowadzi własny cykl makijażowy w Dzień Dobry TVN, jest ekspertem z zakresu makijażu w programach TV, m.in. Sablewskiej sposób na modę, Projekt Lady czy Ślub marzeń. Pracuje z gwiazdami, m.in. Edytą Górniak, Małgorzatą Sochą i Ewą Farną, i dla światowych magazynów modowych. Prowadzi własną szkołę makijażu Marta Gąska Makeup School.

-
Anna Grela
Kosmetolożka z 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Propagatorka holistycznego podejścia do pielęgnacji i dbania o zdrowie. W swojej pracy bazuje na wzmacnianiu naturalnych funkcji skóry i organizmu człowieka, wspierając je naturalnymi produktami i terapiami manualnymi. Twórczyni i ekspert serwisu Warsztat Piękna.
-
Kinga Estera Jach-Skrzypczak
Prekursorka trychologii i trychoterapii w Polsce, diagnosta obrazowy, technik trychologii analitycznej, asystent medyczny chirurgii odtwórczej. Założycielka i prezes (w latach 2015-2019) MSTKiE ICATA. Wykładowca Studium TCE, Collegium Cosmeticum, autorka publikacji naukowych, ceniony szkoleniowiec.
-
Anna Jadwiga Orzech

Digital Marketing Manager w Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gdzie zajmuje się m.in. komunikacją w Internecie i nowymi technologiami. Odpowiada za social media Festiwalu Sektor 3.0 – największej w Polsce konferencji #TechForGood, wspiera działania programu „Projektor – wolontariat studencki”. Rozwija butikową agencję PR-ową Láska nebeská, w ramach której doradza i szkoli w zakresie komunikacji internetowej, employer brandingu w NGO i nowych technologii w działaniach HR.

-
Zofia Jasińska
Kobieta biznesu, CEO ZJ PRO®, ekspertka stylizacji rzęs, właścicielka i stylistka Domu Rzęs®, autorka i instruktorka programu szkoleniowego Lash Coaching®. Autorka książek „Anatomia stylizacji rzęs”, „Modelowanie oka” oraz dziennika „Lady Daily”. Z branżą beauty związana od ponad 10 lat.
-
Izabela Jaszczur-Janus

Specjalista podolog, absolwentka fizjoterapii na AWF we Wrocławiu oraz doktorantka UM we Wrocławiu (Katedra i Klinika Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu). Współredaktorka 2 książek o tematyce rehabilitacji, autorka publikacji naukowych z zakresu fizjoterapii.

-
Mgr Karolina Jerzowska
Regionalny koordynator ds. szkoleń i sprzedaży Farmona Professional, kosmetolog i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
-
Iwona Jokiel
Wieloletni wykładowca wydziałów nauk medycznych i farmaceutycznych. Autorka artykułów naukowych i branżowych z dziedziny onkologii skóry, dermatoskopii i farmacji. Trenerka technologii INDIBA w Polsce.
-
Anna Jurewicz-Sawa
Certyfikowana Instruktorka terapii Crystal lifting, Thermie i kontroli wagi sorensensistem™. Z wykształcenia filolog, coach i szkoleniowiec.
-
Anna Kalich
Mistrzyni Polski Top PMU 2019 Grand Master w makijażu permanentnym. Prowadzi szkolenia min. z pigmentacji medycznej brodawki piersiowej w technice 3D.
-
Dr n. biol. Magdalena Kaźmierczak
Ceniony szkoleniowiec i propagatorka czołowych marek z branży medycyny estetycznej i kosmetologii, wykładowca akademicki. Ekspert Akademii Wiedzy Praktycznej Infinita i marki Nimue.
-
Bartosz Kiec

Biotechnolog medyczny, absolwent studiów podyplomowych na kierunku trychologia w kosmetologii na UJ. Członek MSTKiE ICATA. Właściciel gabinetu Anagen w Kielcach.

-
Elżbieta Kłos
Kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pasjonatka innowacyjnych rozwiązań pielęgnacyjnych, praktyk oraz szkoleniowiec z zakresu produktów kosmetycznych i technik sprzedaży.
-
Katarzyna Kłosińska
Absolwentka UM w Łodzi, kosmetolog, podolog. Prowadzi prywatny gabinet podologiczny w Mielcu. Wykładowca i szkoleniowiec, współtwórca programu innowacyjnych szkoleń podologicznych PodoEdukacja. Podczas szkoleń przekazuje swoje doświadczenie, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo i higienę pracy.
-
Katarzyna Kołakowska

Trycholog. pracuje w Instytucie Trychologii® w Warszawie. Swoją wiedzę pogłębia na kierunku lekarskim WUM. Autorka licznych publikacji z zakresu terapii excimerowych oraz pracy naukowej „Łysienie plackowate – diagnostyka różnicowa”. Członek zarządu komitetu organizacyjnego ogólnopolskiej konferencji naukowej „Interdyscyplinarne aspekty chorób skóry i błon śluzowych”.

-
Magdalena Koral
Wykładowca i prelegent V&K Cosmetic. Znawca branży ze szczególnym uwzględnieniem marki LART i LART SUPREME.
-
Diana Kosareva
W branży kosmetycznej pracuje od 23 lat. Wyłączny przedstawiciel marki kosmetyków Anna Lotan w Polsce. Właścicielka firmy VEDARA MEDICAL.
-
Anna Kosior

Dyplomowany kosmetolog, zdobywczyni drugiej nagrody w konkursie Kosmetyczka Roku 2019. W zakresie przeprowadzanych zabiegów ściśle współpracuje z kadrą medyczną, zwłaszcza z dermatologami. Pasjonatka pracy z aparaturą. Uczestniczka i prelegentka największych wydarzeń branżowych.

-
Agnieszka Kostrzewa-Niedziela
Oficjalny partner PML Professional Master Line – marki premium na rynku polskim i zagranicznym. Jest międzynarodowym trenerem makijażu permanentnego, wielokrotnie reprezentowała Polskę na międzynarodowych mistrzostwach PMU. Prelegentka na konferencjach i kongresach. Juror Mistrzostw Polski Makijażu Permanentnego. Autorka artykułów na temat pigmentacji w czasopismach branżowych.
-
Agnieszka Kowalska
Kosmetolog, międzynarodowy główny szkoleniowiec Peel Mission®. Absolwentka UM w Łodzi. Prowadzi szkolenia, bierze udział w procesie tworzenia formuł kosmetycznych. Uczestniczka licznych konferencji i kongresów naukowych. Pasjonatka innowacyjnych rozwiązań i autorka publikacji z zakresu kosmetologii w pismach branżowych.
-
Katarzyna Kowalska-Pac

Ortopodolog, szkoleniowiec, trener personalny. Zawodowo związana z Europejskim Instytutem Podologicznym w Tarnowie, Rzeszowie, Przemyślu i Warszawie.  Pracując z podopiecznymi, zmienia postawę ich ciała, eliminując złe nawyki. Ukończyła wiele szkoleń i kursów z zakresu podologii, anatomii i biomechaniki, m.in. „Medical Personal Trainer dla osób starszych”.

-
Joanna Kozielec

Pasjonatka nowinek technicznych, nowoczesnych rozwiązań i aplikacji ułatwiających życie i pracę. Zajmuje się sprzedażą oraz prowadzi szkolenia z zakresu wdrażania systemów do zarządzania gabinetami oraz automatyzacji obsługi klienta. Kilkuletnie doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z właścicielami i pracownikami gabinetów pozwoliło jej poznać branżę i prawdziwe problemy salonów ,,od podszewki”, dzięki czemu jej wiedza oparta jest na praktyce.

-
Ekaterina Kozlova-Korzeniewska

Autorka pierwszych poradników dla stylistów brwi w Polsce, doceniona tytułem Top Master of BrowXenna by Levchuk, laureatka międzynarodowych mistrzostw, szkoleniowiec. Opracowała unikatową technikę „Trójzęba”, która pozwala tworzyć piękne, anatomiczne brwi.

-
Małgorzata Kruś
Certyfikowana Master Educator Akademii MollyLac. Kreuje perfekcyjne paznokcie za pomocą swoich ulubionych technik: żelowej i hybrydowej. Od 2015 roku instruktor stylizacji paznokci. Od 2018 roku współpracuje z firmą Allepaznokcie, nie tylko szkoląc, ale również dobierając produkty do oferty MollyLac.
-
Dr Aleksandr Kuradovets
Absolwent Wydziału Lekarskiego Państwowej Akademii Medycznej w Mińsku ze specjalizacją I stopnia z dermatologii i wenerologii, ukończył dermatoonkologię na wydziale onkologii ogólnej i chirurgii plastycznej oraz kurs HIV & The Skin Disease w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie. Prowadzi praktykę w Warszawie. Wykładowca i szkoleniowiec na kongresach Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
-
Małgorzata Kurek
Kosmetolog, wykładowca akademicki. Product manager i szkoleniowiec marek Dermalux, Medik8 i Obagi Medical w BOGDANI Dermatologia.
-
Dr n. med. Svetlana Larkina

Dyrektor naukowy kongresu „Aesthetic Integral”, szef naukowy OKK-Expert Pharma Company, właściciel kliniki medycznej CICL na Ukrainie. Posiada 8 specjalizacji, opracowuje autorskie programy treningowe z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczy w międzynarodowych kongresach jako szkoleniowiec i prelegent.

-
Anna Lechowicz
Kosmetolog, dyplomowana pielęgniarka, specjalista ds. wdrożeń i szkoleń Norel Dr Wilsz,.  Wieloletni trener marki, specjalizuje się w zabiegach na twarz oraz w spersonalizowanym podejściu do pielęgnacji skóry, szczególnie w strategiach terapeutycznych skóry problemowej i dojrzałej. Wiedzę o skórze i składnikach aktywnych wykorzystuje w pracy na co dzień, ściśle współpracując z działem R&D, miejscem gdzie rodzą się najciekawsze pomysły firmy.
-
Leszek Lisowski

Podolog, absolwent Akademii Podologii w Katowicach. Specjalista z zakresu ortopodologii, leczenia wrastających paznokci i biomechaniki kończyny dolnej. Licencjonowany edukator zdrowia. Regionalny małopolski konsultant w Stowarzyszeniu Medycznym Praktykujących Podologów.

-
Ewa Loga-Skarczewska
Kosmetolog, wykładowca akademicki, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, autorka planów 
i programów nauczania MEN dla: technika usług kosmetycznych, kierunku kosmetologia w szkołach wyższych i specjalistycznych studiów podyplomowych.
-
Alicja de Lubicz-Szeliska

Zarządza spa w hotelu Grand Lubicz w Ustce w oparciu o konsekwentne budowanie zaufania, zaangażowania i świadomości całego zespołu. Decyzje podejmuje zawsze z udziałem zespołu, dzięki czemu wyniki sprzedaży oraz rentowność hotelowego spa ciągle rosną.

-
Monika Ławik
Ukończyła specjalistyczne kursy i szkolenia za granicą (M.A.), m.in. w USA, Francji i Włoszech. Główny ekspert z dziedziny peelingów chemicznych i substancji keratolitycznych. Wieloletni szkoleniowiec w Centrum Kosmetologiczno-Medycznym Surima Professional (ISO 9001:2015).
-
Dr n. med. Marta Maciak

Absolwentka UM w Białymstoku oraz studiów podyplomowych w zakresie Medycyny Estetycznej. Prezes Academy of Laser Dentistry Study Club Poland. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, oraz Academy of Laser Dentistry. Wykładowca oraz autorka wielu publikacji.

-
Kateryna Maiorova
Instruktor marki LART. Stylistka paznokci Europejskiego Centrum Szkoleniowego V&K Cosmetic Bielsko-Biała.
-
Karolina Marcinkowska
Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy, magister analityki medycznej ze specjalnością biomedycyny informatycznej, kosmetolog, analityk-diagnosta trychologii. Doktorantka UM Poznaniu. Wykładowca akademicki i szkoleniowiec z zakresu specjalistycznej aparatury. Autorka publikacji, prelegentka na sympozjach i kongresach naukowych. Członek ICATA.
-
Nordine Meguellati
Masażysta, specjalista z zakresu ajurwedy, której tajniki poznawał w Indiach, m.in. w Ayurveda School de Kannur w Kerali, uzyskując państwowy dyplom ukończenia nauki. Szkoleniowiec oraz wykładowca, autor technik masażu.
-
Cecile Michel

Kosmetyczka, szkoleniowiec, specjalizuje się w zabiegach wykonywanych w duchu healthy aging. Właścicielka centrum szkoleniowo-kosmetycznego Mediage w Lyonie. Ambasadorka Les Nouvelles Esthetiques, aktywnie działa na rzecz integracji środowiska kosmetycznego we Francji. Laureatka konkursu „Kosmetyczka Jutra” organizowanego przez francuską edycję LNE.

-
David Molina
Światowej sławy makijażysta z 20-letnim doświadczeniem. Pracował dla największych światowych marek – Diora, Versace i Givenchy. Ceniony profesjonalista i właściciel agencji DM Make UP & Hair w Barcelonie. Malował najbardziej znane twarze showbiznesu, m.in. Kylie Minogue, Liv Tyler, Victorię Beckham, Paris Hilton, Gisele Bundchen, Heidi Klum. Stworzył własną szkołę makijażu DM Make-up School.
-
Martyna Naskręt
Absolwentka UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, jej praca licencjacka została opublikowana w renomowanym kwartalniku Polish Journal of Cosmetology. Od 2015 r. wykładowca kosmetologii pielęgnacyjnej, podstaw anatomiczno-dermatologicznych w kosmetologii oraz trychologii na UM w Poznaniu. Właścicielka Tricho-medica Klinika Skóry i Włosa, specjalizującej się w zabiegach trychologicznych skóry głowy i włosów oraz kosmetologicznych. 
-
Justyna Nater

Dyplomowany optometrysta i optyk okularowy, absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Autorka bloga dbajowzrok.pl, założonego w 2014 roku. Edukatorka i szkoleniowiec, współautorka Kodeksu Etyki Optometrysty. Autorka artykułów w czasopismach branżowych oraz w prasie ogólnopolskiej, a także wydawca materiałów edukacyjnych. Organizatorka Eye Care Conference, pierwszej w Polsce konferencji dotyczącej wzroku.

-
Dr Magdalena Niewęgłowska
Brand manager oraz kierownik Instytutu Farmona Professional, adiunkt w Zakładzie Dermatologii Doświadczalnej i Kosmetologii UJ CM, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.
-
Monika Nitecka
Kosmetolog i szkoleniowiec URGO Aesthetics.
-
Anna Nocoń
Kosmetolożka, fascynuje ją siła płynąca z Natury, od lat interesuje się naturalnymi metodami upiększania oraz poprawy kondycji psychofizycznej.
-
Katarzyna Nowacka

Kosmetolog z ponad 20-letnim doświadczeniem, prowadzi swój gabinet kosmetyczny. Absolwentka Wyższej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi oraz I i II stopnia Collegium Cosmeticum. Członek Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka, członek Polskiej Akademii Dietetyki i Mikroodżywiania. Nieustannie poszerza wiedzę z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, dietetyki, mikroodżywiania, a także psychologii.

-
Monika Osuch
Specjalistka ds. marketingu dla kobiecych biznesów, coach, mentor marketingu i sprzedaży online. Na co dzień prowadzi działania reklamowe dla klientów na platformach Facebook i Instagram oraz szkolenia i konsultacje z zakresu skutecznego marketingu online.
-
Urszula Paśnikowska

Znana pod pseudonimem „Matka Polka Hybrydowa”. Stylistka paznokci o ogromnej wyobraźni, szkoleniowiec jednej z wiodących marek, właścicielka salonu stylizacji paznokci i centrum szkoleniowego w Białymstoku.

-
Ludmiła Petrenko
Masażystka, pasjonatka holistycznego podejścia do pielęgnacji, doświadczony szkoleniowiec. Założycielka Centrum Zdrowia i Urody LuVital w Krakowie. Wyłączny przedstawiciel w Polsce Międzynarodowej Szkoły Estetyki i Masażu dr. Sergeya Shchurevicha.
-
Paulina Piersa

Pasjonatka stylizacji paznokci, niezależna trenerka z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka wielu szkoleń technicznych i teoretycznych seminariów w dziedzinie stylizacji paznokci. Instruktorka przekazująca wiedzę i dzieląca się doświadczeniem bez marketingowego mydlenia oczu.

-
Piotr Połata

Specjalista ds. BHP, licencjonowany ratownik medyczny, instruktor ratownictwa wodnego, ratownik wodny i instruktor kilkunastu dyscyplin sportu związanych z wodą. Autor kilku publikacji naukowych oraz opinii i audytów dotyczących bezpieczeństwa.

-
Dr Sława Połoczańska-Godek

Pedagog zdrowia, kosmetolog, nauczyciel akademicki WSZUiE w Poznaniu oraz wykładowca na studiach podyplomowych dla lekarzy na UM w Poznaniu. Własną praktykę powadzi od 1992 r. Autorka projektów specjalizacji na kierunku kosmetologia WSZUiE w Poznaniu. Pracuje nad książką „Tkanka łączna w narracji poznawczo-terapeutycznej. Koncepcja holistycznej kosmetologii, trychologii i podologii”. Członek ICATA. 

-
Jarosław Połowniak

Mgr fizjoterapii, terapeuta manualny, dyplomowany osteo- pata. Obecnie studiuje osteopatię pediatryczną, ukończył wiele kursów m. in. z zakresu terapii manualnej w modelu holistycznym czy terapii czaszkowo-krzyżowej. Zdobytą wiedzę wdraża w pracy z dziećmi oraz z dorosłymi pacjentami. Wykładowca Collegium Cosmeticum.

-
Dr n med. Barbara Pytrus

Specjalista dermatolog II stopnia, absolwentka Wydziału Lekarskiego AM we Wrocławiu. Nauczyciel akademicki, członek Zarządu Sekcji Dermatologii Estetycznej przy PTD. Współautorka i redaktor naukowy książek z dziedziny dermatologii estetycznej, chirurgii dermatologicznej i laseroterapii. Prowadzi Gabinet Dermatologii Leczniczej i Laserowej „PytrusDERM” we Wrocławiu. Specjalizuje się w leczeniu trądziku zwykłego i różowatego oraz w dermatologii anti-aging i laseroterapii.

-
Lorena Ricarte Amorós
Kosmetyczka, specjalistka w zakresie pielęgnacji pacjentów onkologicznych. Od 2003 roku międzynarodowy doradca techniczny, główny szkoleniowiec Germaine de Capuccini. Aktywnie uczestniczy w tworzeniu protokołów marki.
-
Dr Magdalena Rogóż
Specjalistka i szkoleniowiec z zakresu nowoczesnych technologii. Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku kosmetologia. Współwłaścicielka gabinetu kosmetyki estetycznej Akademia Urody we Wrocławiu. Autorka publikacji naukowych oraz uczestniczka licznych staży zagranicznych z zakresu nowoczesnej kosmetologii estetycznej. Członek Krajowej Izby Fizjoterapeutów i KIK.
-
Olga Rykowska
Kosmetolog, specjalista ds. szkoleń Noon Aesthetics. W pracy łączy doświadczenia zdobywane w swoim gabinecie oraz holistyczne podejście do pacjenta. Specjalizuje się w terapiach łączonych niwelujących objawy chorób dermatologicznych i upływającego czasu. Odpowiedzialna za wprowadzenie produktów Noon Aesthetics do Polski.
-
Karolina Ryszkiewicz
HR manager, trener. Od blisko 10 lat związana z działami HR, zarówno jako zewnętrzny konsultant, jak i manager działu HR. Prowadzi również swój salon kosmetyczny w Łodzi, który wyróżnia się m.in. nietuzinkowym wystrojem.
-
Jarosław Sawa
Certyfikowany terapeuta refleksolog, instruktor japońskiego Cosmoliftingu, tybetańskiej refleksologii karku i głowy, oraz drenażu limfatycznego metodą sorensensistem™.
-
Yarin Shahaf

Profesjonalny makijażysta z 40-letnim doświadczeniem w branży. Założyciel największej szkoły makijażu w Izraelu, która działa nieprzerwanie od 34 lat. Konsultant światowych marek makijażowych i kosmetycznych, jego prace można znaleźć w magazynach modowych i urodowych. Przygotowuje dla prasy raporty przewidujące nadchodzące trendy.

-
Dr Olga Shkolnaya

Chirurg plastyczny, członek stowarzyszeń chirurgów plastycznych ISAPS oraz USAPS, ceniony specjalista w zakresie wykorzystania technik iniekcji.

-
Jolanta Skąpska

Kosmetyczka z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży beauty, prowadzi Salon Urody w Radomiu. Jednym z jej sukcesów jest doskonały zespół specjalistów, który od lat rozwija. Specjalizuje się w nowoczesnych zabiegach kosmetologicznych o działaniu anti-aging i w makijażu permanentnym, nieustannie rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach.

-
Karolina Sobczyńska-Bartos
Doświadczony ekspert kosmetologii, promotor zdrowia, dietetyk, wykładowca akademicki (UM oraz WSBiNoZ w Łodzi) oraz prelegentka na konferencjach krajowych i zagranicznych. Twórczyni autorskich projektów szkoleniowych w branży beauty, niezależny konsultant renomowanych marek medycznych i kosmetycznych. Współpracownik LNE.
-
Natalia Stawiarska

Makijażystka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Laureatka konkursów wizażu, m.in. warsztatów makijażu na czerwony dywan w Los Angeles, makijażu kreatywnego w Toronto, Berlinie, Kuwejcie czy Istambule. Wicemistrzyni krajowych zawodów makijażu w 2005 r. Współpracuje z gwiazdami, m.in. z Magdą Mołek, Kasią Kowalską, Ewą Chodakowską czy Anitą Lipnicką. Współzałożycielka Pro Academy School of Makeup. Pracuje pod pseudonimem artystycznym NALA. 

-
Dagmara Swajdo
Kosmetolog i linergistka z wieloletnim doświadczeniem. Makijażystka gwiazd, Mistrz Polski w makijażu i stylizacji oraz makijażu permanentnym brwi. Wykładowca uczelni wyższych oraz akademii wizażu w Warszawie.
-
Dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
Specjalista dermatolog–wenerolog, wykładowca w UJ CM. Założycielka MEDISTICA Medycyna + Piękno w Krakowie. Specjalizuje się w laseroterapii, dermoskopii oraz trychologii. Autorka ponad 50 publikacji naukowych, członek International Dermoscopy Society, International Trichoscopy Society, North American Clinical Dermatologic Society, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów, SLDE oraz ICATA.
-
Karina Szota
Promotor zdrowia o specjalności podologia, wykładowca akademicki, pedagog. Założycielka i prezes Stowarzyszenia Medycznego Praktykujących Podologów, właścicielka Akademii Podologii oraz Studium Edukacji Medycznej. Twórczyni innowacyjnych metod terapii podologicznych.
-
Angelika Szota-Rudnicka
Promotor zdrowia sp. dietetyka, podolog, pedagog i wykładowca. Wiceprezes Stowarzyszenia Medycznego Praktykujących Podologów, szkoleniowiec i wykładowca Akademii Podologii, wicedyrektor i nauczyciel w Studium Edukacji Medycznej. Twórczyni bloga poświęconego zdrowiu i dobremu samopoczuciu.
-
Dr n med. Jacek Szwedo
Doktor fizjoterapii, specjalista rehabilitacji po zabiegach i operacjach estetycznych. Od 2013 r. związany z ośrodkiem Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna w Warszawie. Autor książki „Rehabilitacja po operacjach estetycznych”. Wykładowca na kierunku kosmetologia na Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie, pomysłodawca cyklu niezależnych testów aparatury hi-tech w LNE.
-
Leszek Szwedo
Założyciel Szwedo Group. Konstruktor opatentowanych urządzeń i technik mikropigmentacji TAFFY microblading i 3-igłowej ODED. Twórca technologii farb pigmentowych do techniki pigmentacji microblading® Magister informatyki i automatyki, chemik.
-
Judyta Szwedo
Współzałożycielka i współtwórczyni technik mikropigmentacji TAFFY i ODED Szwedo Group s.c. Międzynarodowy szkoleniowiec metody włoskowej, microblading i 3-igłowej, będących patentem Szwedo Group. Absolwentka pedagogiki i grafiki. Uczestniczka międzynarodowych konferencji i pokazów z dziedziny kosmetologii i technik pigmentacji.
-
Lek. med. Konrad Szymczak
Absolwent WUM na kierunku lekarskim, na co dzień współpracuje z Kliniką włosów HairLab. Absolwent Trichology Clinical Education oraz członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Klinicznej i Estetycznej ICATA.
-
Magdalena Szymczak-Kępka
Psycholog, diagnosta i trycholog, autorka książki „Problem w głowie czy na głowie. Dowiedz się, z czym naprawdę walczysz!”. Wykładowca akademicki, członkini-założycielka ICATA. Pracuje w Klinice Hair Lab w Warszawie, prowadzi autorski program terapeutyczny dla osób zmagających się z trichotillomanią. Zajmuje się też projektowaniem niechirurgicznych uzupełnień włosów.
-
Karolina Świderska

Stylizacją rzęs zajmuje się od 2013 roku, wcześniej związana z branżą stylizacji paznokci. Mieszka i pracuje w Londynie, gdzie współpracuje z jedną z największych marek na rynku brytyjskim, prowadzi salon i szkoli stylistki. Tworzy programy szkoleniowe ze stylizacji rzęs i brwi, laminacji rzęs oraz z zakresu prowadzenia biznesu.

-
Beata Wątorowska
Właścicielka nagradzanego salonu kosmetycznego, prowadzi działalność od ponad 25 lat. Absolwentka AM w Bydgoszczy oraz WAM w Łodzi, wykładowca Collegium Cosmeticum, prelegentka na konferencjach kosmetycznych, zapraszana jako ekspert do programów telewizyjnych. Prezes Stowarzyszenia „Przyjazna Kosmetyka”.
-
Pascal Weigel

Osteopata, dietetyk, fitoterapeuta, psychoterapeuta. Specjalista w zakresie wyszczuplania i zabiegów anti-aging. Autor Innowacyjnych koncepcji w dziedzinie kosmetyki i medycyny. Przez długi czas pracował jako dyrektor handlowy w branży medycznej. Prelegent i szkoleniowiec.

-
Lucyna Wiewiórska
Ekonomistka, pedagog, fizjoterapeutka, kosmetolog, podolog i trycholog. Od 25 lat prowadzi własny biznes. Od siedmiu lat w ramach projektu „Biznes beauty strategie i inspiracje” rozwija doradztwo i mentoring dla właścicieli salonów beauty. Powołała fundację „Piękne Przedsiębiorcze”, której celem jest wspieranie przedsiębiorczych kobiet, szerzenie świadomości biznesowej oraz wyróżnianie salonów, które otwierają się na klienta i dostrzegają jego potrzeby.
-
Magdalena Wójcik

Międzynarodowy manager i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła studia MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz prestiżowy roczny program LederShip w Harvard Business Review. CEO firmy doradczej Holistix Consulting. Prowadzi autorską serię szkoleń i warsztatów biznesowych m.in. dla branży beauty. Z sukcesem wprowadzała na polski rynek prestiżowe światowe marki kosmetyczne. Współorganizatorka szkoleń dla kobiet biznesu „MAM”.

-
Iwona Wójcik

Mgr kosmetologii, pielęgniarka, szkoleniowiec, trener i wykładowca z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej, przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę lekarzom, pielęgniarkom oraz kosmetologom. Tworzy protokoły zabiegowe dla firm kosmetycznych. Stoi na czele 14-osobowego zespołu Instytutu Piękna w Częstochowie. W 2013 r. otrzymała tytuł Kobiety Roku za innowacyjny produkt kosmetyczny na bazie komórek macierzystych, a w 2018 r. statuetkę Amicus Certus przyznawaną najlepszym wykładowcom akademickim.

-
Anna Wydra-Nazimek
Kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga „Gabinet od zaplecza”, na którym dzieli się wiedzą z zakresu marketingu i zarządzania gabinetem. Autorka artykułów i e-booków.
-
Iwona Zbrońska-Jankowska
Dyplomowana kosmetyczka, 28 lat doświadczenia w branży, specjalizuje się w terapiach łączonych, szczególnie pod kątem ukierunkowanych działań anty-aging, wykładowca LNE, członkini i wykładowca Stowarzyszenia „Przyjazna Kosmetyka”, autorka artykułów. Właścicielka gabinetu ODNOWA Klinika Jednego Dnia w Poznaniu.
-
Agata Zejfer
Mgr kosmetologii, psycholog. Od dziesięciu lat związana z branżą kosmetologii, od czterech – właścicielka gabinetu, szkoleniowiec. Połączenie kosmetologii i psychologii klinicznej sprawiło, że kompleksowo zajmuje się pracą z ludzkim organizmem i skórą, w zgodzie z nurtem healthy aging.
-
Małgorzata Zemelka
Dyplomowana stylistka paznokci, główny szkoleniowiec marki Moyra w Polsce. Prowadzi warsztaty, szkolenia i pokazy na terenie całej Polski.
-
Katarzyna Zielińska

Wizażystka z wieloletnim doświadczeniem z zakresu makijażu profesjonalnego. Umiejętności zawodowe zdobywała zarówno w Polsce, jak i za granicą, pracując w światowych stolicach mody wśród wspaniałych artystów (jak Dany Sanz, Rankin, Andrew Gallimore). Przez wiele lat związana z markami takimi jak: Inglot, Make Up For Ever Professional oraz Becca Cosmetics. Od 10 lat swoją wiedzą i pasja dzieli się, ucząc w szkołach makijażu.

-
Marta Ziółkowska
Otrzymała międzynarodowe odznaczenie Makeup PRO ARTIST oraz Beauty Metamorphosis 2018. Ekspert w programie  „Druga twarz”. Oficjalny trener marki Perma Blend.
-
Justyna Żmuda
Doświadczona makijażystka. Pracowała przy sesjach zdjęciowych i reklamowych. Trener makijażu w Instytucie Szkoleniowym Lukomades.
-