Kongres LNE
Joanna Bieniek
Technik usług kosmetycznych kosmetolog, podolog, stylistka paznokci. Właścicielka Gabinetu kosmetycznego Bellart w Dąbrowie Górniczej. Finalistka konkursu Kosmetyczka Roku 2017. Studentka studiów magisterskich w ŚWSM w Katowicach, kierunek kosmetologia. Specjalizuje się w zabiegach dla klientów z chorobami autoimmunologicznymi.
Dr Mariusz Borkowski

Absolwent WUM. Lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Ekspert ds. zdrowia w pracach Parlamentu Europejskiego. Uczestnik międzynarodowych szkoleń i kongresów, na których poszukuje najbardziej skutecznych terapii dla swoich pacjentów. Aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach, za co został trzykrotnie odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Zasługi. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej i anti-aging.

Agnieszka Bujnowska

Kosmetyczka z ponad 30-letnim doświadczeniem, pedagog. Właścicielka Kliniki Piękna A. Bujnowska. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging dla kobiet dojrzałych oraz w pracy z aparaturą hi-tech. Opracowuje własne procedury zabiegowe. Prowadzi szkolenia z wykorzystania aparatów hi-tech.

Sylwia Dąbrowska

Zajmuje się content wideomarketingiem z naciskiem na strategiczne wykorzystanie wideo dla budowania marki i rozwoju biznesu. Uczy prezentacji scenicznej i przed kamerą. Poprzez swoje „live’y”, wideo, artykuły na blogu, kursy online i programy mentoringowe pokazuje, jak tworzyć świetne wideo, lepiej prezentować się przed kamerą i angażować widzów. Poza działaniami online i pracą z kamerą przygotowuje ludzi do wystąpień na scenie, a także zajmuje się realizacją produkcji teatralnych.

Agnieszka Gomolińska
Kosmetolog, ekspert z wieloletnią praktyką w zakresie zaawansowanych metod pielęgnacji skóry. Moderatorka paneli kongresowych. Absolwentka UM w Łodzi i KWSPZ w Krakowie, niezależny ekspert LNE.
Marek Hajduczenia
Trener biznesowy, konsultant, wykładowca i menadżer z wieloletnim doświadczeniem. Właściciel i dyrektor zarządzający firmy szkoleniowo-doradczej Hajduczenia.com; współwłaściciel 3 salonów kosmetycznych. Zrealizował ponad 1000 pełnowymiarowych dni szkoleniowych oraz dziesiątki projektów doradczych w zakresie zarządzania firmą i ludźmi, sprzedaży i marketingu oraz umiejętności miękkich.
Dr Zbigniew Leśniowski
Lekarz, absolwent AM w Warszawie i studiów Executive MBA na Nottingham Trent University UK. Dyrektor naukowy Europejskiego Ośrodka Doskonalenia Lekarzy Medycyny Estetycznej ECLEST oraz dyrektor medyczny Centrum Szkoleniowego Kosmetologii Medycznej. Certyfi kowany Ekspert (EBBA) Medycyny Estetycznej, wykładowca kongresów, wyróżniony nagrodą LNE Medical Beauty Award.
Anna Marcjasz
Magister kosmetologii, z branżą kosmetyczną związana od ponad 20 lat. Absolwentka Colegium Medicum UJ na Wydziale Farmaceutycznym, kierunek kosmetologia. Specjalista R&D oraz Product Manager w Arkana Cosmetics.
dr hab. n med. Danuta Nowicka
Specjalista dermatolog, adiunkt w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, wykładowca AWF we Wrocławiu. Autorka podręczników z zakresu dermatologii dla studentów kosmetologii. Prowadzi własny gabinet dermatologii estetycznej. Wiele uwagi poświęca nowoczesnym metodom walki ze starzeniem się organizmu oraz współpracy lekarza i kosmetyczki.
Monika Osuch
Specjalistka ds. marketingu dla kobiecych biznesów, coach, mentor marketingu i sprzedaży online. Na co dzień prowadzi działania reklamowe dla klientów na platformach Facebook i Instagram oraz szkolenia i konsultacje z zakresu skutecznego marketingu online.
Dr Magdalena Rogóż
Specjalistka i szkoleniowiec z zakresu nowoczesnych technologii. Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku kosmetologia. Współwłaścicielka gabinetu kosmetyki estetycznej Akademia Urody we Wrocławiu. Autorka publikacji naukowych oraz uczestniczka licznych staży zagranicznych z zakresu nowoczesnej kosmetologii estetycznej. Członek Krajowej Izby Fizjoterapeutów i KIK.
Dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic
Specjalista dermatolog–wenerolog, wykładowca w UJ CM. Założycielka MEDISTICA Medycyna + Piękno w Krakowie. Specjalizuje się w laseroterapii, dermoskopii oraz trychologii. Autorka ponad 50 publikacji naukowych, członek International Dermoscopy Society, International Trichoscopy Society, North American Clinical Dermatologic Society, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów, SLDE oraz ICATA.
Dr n med. Jacek Szwedo
Doktor fizjoterapii, specjalista rehabilitacji po zabiegach i operacjach estetycznych. Od 2013 r. związany z ośrodkiem Dr Szczyt Chirurgia Plastyczna w Warszawie. Autor książki „Rehabilitacja po operacjach estetycznych”. Wykładowca na kierunku kosmetologia na Uczelni Społeczno-Medycznej w Warszawie, pomysłodawca cyklu niezależnych testów aparatury hi-tech w LNE.
Dr Alicja Śliwowska
Doktor nauk chemicznych (spec. chemia kosmetyczna), magister kosmetologii i dietetyk. Autorka publikacji naukowych, wielokrotnie nagradzana za najlepsze wystąpienia na krajowych i zagranicznych konferencjach. Współautorka patentu kosmetycznego (koniugat JA-YPFF). Pracuje jako wykładowca na kierunku kosmetologia na PWSZ w Koninie, prowadzi szkolenia dla profesjonalistów oraz konto na IG (@dr_skinsesh), gdzie rozwiewa mity kosmetyczne, analizuje składy produktów i krytycznym okiem przygląda się nawykom pielęgnacyjnym.
Iwona Wójcik

Mgr kosmetologii, pielęgniarka, szkoleniowiec, trener i wykładowca z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej, przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę lekarzom, pielęgniarkom oraz kosmetologom. Tworzy protokoły zabiegowe dla firm kosmetycznych. Stoi na czele 14-osobowego zespołu Instytutu Piękna w Częstochowie. W 2013 r. otrzymała tytuł Kobiety Roku za innowacyjny produkt kosmetyczny na bazie komórek macierzystych, a w 2018 r. statuetkę Amicus Certus przyznawaną najlepszym wykładowcom akademickim.

Magdalena Wójcik

Międzynarodowy manager i wykładowca z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła studia MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania oraz prestiżowy roczny program LederShip w Harvard Business Review. CEO firmy doradczej Holistix Consulting. Prowadzi autorską serię szkoleń i warsztatów biznesowych m.in. dla branży beauty. Z sukcesem wprowadzała na polski rynek prestiżowe światowe marki kosmetyczne. Współorganizatorka szkoleń dla kobiet biznesu „MAM”.

Informacje o kolejnych wykładowcach opublikujemy wkrótce. Śledź nasze kanały i bądź na bieżąco.