SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

LNE Edycja Polska

Wydawcą magazynu LNE oraz
organizatorem Międzynarodowych
Kongresów i Targów LNE jest:

Beauty In Sp. z o.o. Press sp.k.,
91-493 Łódź, Jasińskiego 26A,
NIP: 725 203 78 97, REGON: 101014917,
KRS: 0000373920, Sąd Rejonowy w Łodzi,
XX Wydział Gospodarczy KRS

SWIFT RCBWPLPW, nr rachunku:
11 1750 1093 0000 0000 4099 9288

Skontaktuj się

tel. + 42 661 63 30 (31)
fax. + 42 661 62 83
kongres@lne.pl
  • Piszę w sprawie:

  • Inne
  • Prenumeraty
  • Kongresu i targów
  • Zakupów
  • Reklamy
 
Rafał Długosz
dyrektor wydawnictwa
608 427 000
rafal@lne.pl
Ilona Kurczaba
redaktor naczelna
512 158 109
ilona@lne.pl
Agnieszka Wróblewska
zastępca redaktor naczelnej
600 536 029
agnieszka@lne.pl
Michał Gogulski
komisarz targów
506 026 806
michal@lne.pl
Anna Perek-Kowalska
koordynator ds. wydawniczych
502 711 471
ania.perek@lne.pl
Piotr Tonkiel
studio graficzne
502 620 012
piotr@lne.pl
Bartosz Wróblewski
studio graficzne
5O5 139 589
bartek@lne.pl
Grażyna Jabłońska
sekretarz redakcji
510 184 278
g.jablonska@lne.pl
Irena Mękal
koordynator ds. administracyjnych
517 464 979
irena@lne.pl
Anna Skatulska
specjalista ds. reklamy
i rozwoju wydawnictwa
512 462 226
anna.skatulska@lne.pl
Paulina Maciejewska-Jurek
specjalista ds. obsługi Klienta
798 070 830
paulina@lne.pl
Nanad Mikovic
Prezes zarządu