Światowe gwiazdy makijażu na Kongresie LNE

Światowe gwiazdy makijażu na Kongresie LNE!

Na Kongresy LNE zapraszamy najlepszych światowych makijażystów, którzy reprezentują mistrzowski poziom i wyróżniają się w branży.

Tematyka pokazów podczas tej edycji wydarzenia będzie niezwykle szeroka – od naturalnych i świetlistych makijaży, przez wyraziste stylizacje zgodne z najnowszymi trendami aż po szalone, kreatywne iluzje!

Gościem specjalnym sesji make-up na zaproszenie LNE i Kryolan będzie Mimi Choi, której niezwykłe prace podziwiają miliony fanów na całym świecie. Mimi poprowadzi nie tylko pokaz, ale też certyfikowane warsztaty Masterclass (uwaga: mamy tylko 70 miejsc na warsztaty).
W sesji po raz pierwszy weźmie udział Mitya Hrybko, którego makijaże podziwialiśmy już na łamach wielu prestiżowych magazynów (oraz na okładce najnowszego LNE) oraz Magda Atkins, której charakterystyczny, podkreślający naturalne piękno styl, wyniósł ją na wysoką pozycję w branży.

Po raz kolejny będzie z nami niekwestionowany mistrz makijażu glow – Sebastian Gradzik, który podczas ubiegłej edycji Kongresu zachwycił uczestników sesji. Z wielką radością będziemy też gościć ekipę Sephora Pro, na czele której stoi niezwykle utalentowana Natalia Gustaw! Szykujcie się na solidną dawkę najnowszych trendów.
Fani makijażu, rezerwujcie w kalendarzach 10 listopada!

SESJA STYLIZACJA: MAKE-UP
Rocn’n’Glow – błyszczący makijaż „z pazurem”, Sebastian Gradzik
Strobing  na co dzień i na czerwony dywan, Magdalena Atkins
Spokojnie, to tylko iluzja! Kreatywny show, Mimi Choi – gość specjalny LNE i Kryolan
Glamour make-up w naturalnym wydaniu, Mitya Hrybko
Trendy na sezon jesień/zima, Natalia Gustaw i Sephora Pro Team

MASTERCLASS MAKE-UP
Kreatywne iluzje w makijażu, Mimi Choi (@mimles)
Sobota, 9 listopada, g. 15.30-17.30
Cena: 149 zł, limitowana liczba miejsc: 70 osób