Kongres i Targi LNE pod wyjątkowym patronatem! | Kongres LNE

Honorowy patronat

Międzynarodowe Kongresy i Targi Kosmetologiczne LNE od ponad 20 lat odbywają się w jednym z najpiękniejszych miast Polski – Krakowie.

 
Za sprawą organizatora imprezy, redakcji LNE, wiodącego magazynu w branży beauty i healthy aging,  stolica Małopolski dwa razy w roku staje się również stolicą piękna, a tysiące profesjonalistów z całej Polski po pełnych inspiracji sesjach edukacyjnych może w ramach relaksu skorzystać z niepowtarzalnego uroku oraz oferty kulturalnej Krakowa. 

Od 2014 roku Kongresy i Targi LNE odbywają się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Kraków, który pozwala zadbać o komfort zarówno wystawców, jak i uczestników tego największego i najważniejszego w Polsce wydarzenia edukacyjno-targowego dla branży beauty. 

Organizator wydarzenia – redakcja magazynu LNE, dba o nieustanny rozwój formuły Kongresów tak, by odpowiadały one niezwykle dynamicznemu rozwojowi branży i wyznaczały trendy na wymagającym rynku kosmetyki profesjonalnej. Dziś z przyjemnością możemy poinformować, że nasze działania otrzymały wielkie wyróżnienie – zostały objęte patronatami honorowymi: Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego. Z tym większą radością przypominamy, ze już 30-31 marca 2019 podczas 39. Kongresu i Targów LNE Kraków po raz kolejny stanie się stolicą piękna!