Kongres i Targi LNE online

Kongres i Targi LNE online

LNE od 25 lat wyznacza trendy w branży beauty. Tradycja jest dla nas równie ważna jak podążanie za wyzwaniami i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań.

 

Dziś świat zmienia się niezwykle dynamicznie, a my - podążając za tymi zmianami – organizujemy pierwszy Kongres i Targi Kosmetyczne LNE online!

 

To pilotażowy i pionierski projekt w branży beauty, który jest odpowiedzią na potrzeby naszych Czytelników i Uczestników Kongresów i Targów LNE, Wystawców oraz Wykładowców i Ekspertów. Z powodu pandemii nie mogliśmy wiosną tego roku spotkać się z Wami na żywo, więc nasza misja dzielenia się wiedzą i doświadczeniem będzie realizowana online - z wykorzystaniem najnowszych technologii cyfrowych. 
Do projektu zaprosiliśmy świetnych i cenionych ekspertów-praktyków, a w programie zaplanowaliśmy wykłady, pokazy oraz dyskusje panelowe. 

 

W programie Kongresu LNE online stawiamy na:

 

  • interdyscyplinarne podejście do rozwiazywania problemów skóry: trądzik różowaty, odmładzanie okolicy oka, 
  • panele dyskusyjne konfrontujące różne metody zabiegowe: modelowanie ciała, biostymulacja, mezoterapia
  • najnowsze rozwiązania praktyczne – „case study”: peelingi, modelowanie ust
  • topowe technologie pod lupą ekspertów: HIFU, RF mikroigłowy, lasery
  • biznesowe rozwiązania szyte na miarę nowej rzeczywistości: sprzedaż online i offline, wideomarketing, nowoczesna obsługa klienta
  • pokazy makijażu, stylizacji brwi i rzęs oraz paznokci
  • specjalistyczne wykłady z zakresu makijażu permanentnego, podologii i trychologii
  • pokazy zabiegów firmowych – najnowsze rozwiązania dla gabinetów

 

Kongres i Targi Kosmetyczne LNE online to także wirtualna strefa targowa, dzięki której zaprezentujemy rynkowe nowości, porozmawiasz z przedstawicielami firm i zrobisz zakupy w promocyjnych cenach!

Bądźcie z nami już 21-22 czerwca!

 

Uwaga: sprzedaż biletów na Kongres LNE online rozpoczniemy promocją HAPPY DAYS – w dniach 30 maja – 1 czerwca wejściówkę będzie można kupić z 30% rabatem!