Kongresy i Targi LNE

Kongresy i Targi LNE

41. Kongres i Targi LNE, już 14-15.11.2020 w Krakowie

 

Kongresy i Targi LNE są co roku najważniejszymi wydarzeniami dla profesjonalistów z branży beauty. Tylko tu tak bogata oferta edukacyjna, czyli inspirujące wykłady najlepszych ekspertów łączą się z tak imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą.

 

Od 25 lat wyznaczamy standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce, znacie nas dobrze i wiecie, że udział w kolejnym Kongresie i Targach LNE to dla Was kolejny krok w myśleniu o rozwoju biznesu i okazja, aby trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się naszej branży.

 

Jesienny, 41. Kongres i Targi LNE tuż, tuż! Właśnie ruszyła rejestracja, sprzedaż biletów i karnetów. Zapraszamy serdecznie. Nie przegapcie tej okazji! W tym roku, z uwagi na okoliczności, ilość miejsc dla uczestników jest ograniczona. Jeżeli więc zależy Wam na udziale w wydarzeniu – rejestrujcie się już dziś!

 

Jak co roku w trakcie kongresowego weekendu odbędzie się mnóstwo wykładów i prezentacji, dyskusje panelowe i pokazy premierowe. Z myślą o Waszych potrzebach rozwoju i zdobywania wiedzy najwyższej jakości przygotowaliśmy bardzo ciekawe sesje tematyczne, m.in. z zakresu medical beauty, hi-tech, pielęgnacji, stylizacji, trychologii oraz blok poświęcony rozwojowi biznesu A w części wystawienniczej jak zawsze pojawi się wiele firm prezentujących najlepsze polskie i światowe marki.

 

Bądźcie z nami – na bieżąco z nowościami i innowacyjnymi produktami! Bądźcie innowacyjni, zaufajcie swojej intuicji i dołączcie do nas na 41. Kongresie i Targach LNE w Krakowie, 14-15.11.2020.

 

Ponad 11 tysięcy osób, które odwiedziły jubileuszową, 40. edycję wydarzenia pozwala nam wierzyć, że wybraliśmy słuszną drogę. To Wy inspirujecie nas do intensywnej pracy i rozwoju tego już kultowego w branży wydarzenia. Naszą misją jest edukacja i wspieranie Was, profesjonalistów w branży beauty w codziennej pracy, rozwoju biznesowym i osobistym. 

 

Stawiamy na praktykę, innowacyjne rozwiązania i relacje. Już od 25 lat!