Zakupowe szaleństwo


W przestrzeni targowej znajdziesz mnóstwo nowości i promocyjnych ofert najlepszych polskich i światowych marek branży beauty. To świetna okazja do zrobienia kosmetycznych zakupów w okazyjnych cenach, spotkań na żywo z ekspertami wiodących firm. 

 

Dzięki wizycie na targach możesz przetestować kosmetyki przed zakupem, poznać najnowsze technologie i zabiegi pielęgnacyjne, skonsultować się ze specjalistami, tak by wybrać dla siebie to, co najlepsze!

 

 

 

 

Targi LNE to też nowo otwarta strefa EKO, gdzie znajdziesz najlepsze kosmetyki naturalne, a także w jej przestrzeni odbędą się spotkania z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą w tym zakresie.

 

Na stoiskach firmowych producentów kosmetyków zobaczysz pokazy innowacyjnych zabiegów na twarz i ciało, masaży i procedur z wykorzystaniem najnowszych technologii. Poznasz światowe trendy i kosmetyki, które debiutują na rynku. 

Czego możesz się jeszcze spodziewać? Udziału w spotkaniach z ulubionymi influencerami i ekspertami branży beauty, premier książkowych, a także niezliczonej liczby promocji i rabatów na stoiskach na kosmetyki, których nie znajdziesz w drogeriach!

 

Bądź z nami 26-27 marca w Krakowie!