Techniki łączone w odbudowie uszkodzeń skóry


Jak dobierać poszczególne zabiegi w pakiety, które idealnie sprawdzą się w konkretnych przypadku cery ze skłonnością do blizn? 

 

Pora na kosmetologiczne praktyki gabinetowe – sekwencje najskuteczniejszych zabiegów w autorskich terapiach łączonych z wykorzystaniem m.in. zabiegów laserowych, retinolu i peelingów. Poznajmy kompleksowe działania mające na celu skutecznie przywrócić cerze jędrność,  gładkość i zdrowy naturalny koloryt bez widocznych blizn i zaczerwienień. 

Tę wiedzę zdobywa się latami, metodą prób i błędów, na wciąż zmieniającym się rynku dostępnych rozwiązań hi-tech, nowoczesnej aparatury, profesjonalnych preparatów złuszczających, oraz specyfików na bazie retinolu i jego pochodnych. Ten ostatni, jak żaden inny składnik, skutecznie odmładza i ujędrnia skórę, reguluje pracę gruczołów łojowych, niweluje plamy po trądziku i zmianach skórnych, oraz to, o co nam chodzi – niweluje blizny i rozstępy. 

Jak? Spłycając warstwy zrogowaciałych komórek oraz ograniczając nadmierne powstawanie żywych. Wspomaga przy tym produkcję kolagenu, który poprawia jędrność skóry i odpowiada za jej ładny wygląd.

Jak łączyć zabiegi z użyciem retinolu z innymi procedurami na kongresie i Targach LNE wyjaśni Maria Koniec, kosmetolożka, ekspertka profesjonalnej pielęgnacji skóry metodami terapii łączonych.

 

SALA PARYŻ | NIEDZIELA | 10:40 – 11:10

WARSZTAT EKSPERTA: BLIZNY I USZKODZENIA SKÓRY

PRELEGENTKA: Maria Koniec