Microneedling od podszewki


Walka z bliznami, sposoby ich zniwelowania, spłycenia i rozjaśnienia.

 

Sprawdzone techniki mikronakłuwania, czyli najnowsza, sprawdzona w praktyce wiedza na temat głębokości pracy z igłami oraz zalecanych częstotliwości zabiegów na określone problemy skóry jest bardzo unikalna

Klientki chcą, aby blizny, niezależnie od przyczyn ich powstania, po serii procedur gabinetowych stały się niemal niewidoczne. Czy to możliwe? 
Odpowiedzią na te potrzeby jest microneedling, który jako niskoinwazyjny zabieg kosmetyczny wciąż zyskuje na popularności, z uwagi na to, że dzięki niemu niwelowanie blizn stało się tak skuteczne. To terapia indukująca powstawanie kolagenu, stymulująca jego odbudowę w sposób mechaniczny – poprzez liczne nakłucia skóry przy użyciu odpowiednich igieł. Dzięki wpływowi na melanocyty procedura ta sprawdza się także w terapii przebarwień skórnych. Do tego charakteryzuje się nielicznymi przeciwwskazaniami oraz względnie krótkim okresem rekonwalescencji. Dziś klientki chcą widzieć efekt szybko i nie tracić czasu na dojście do formy, długi czas gojenia się i wyłączenia z życia zawodowego nie wchodzi w grę.

Niewielu specjalistów w Polsce potrafi biegle tak władać igłą a w dodatku dzielić swoją wiedzą jak nasza ekspertka, Sylwia Nawrot, doktor nauk farmaceutycznych, zarazem doświadczona w praktyce gabinetowej, jak i wykładowczyni akademicka. Na Kongresie i Targach LNE będzie można obejrzeć jej pokaz. To unikalna szansa móc w nim uczestniczyć!

 

SALA PARYŻ | NIEDZIELA | 9:30 - 10:00 

WARSZTAT EKSPERTA: BLIZNY I USZKODZENIA SKÓRY

PRELEGENTKA: dr Sylwia Nawrot