Holistyczna terapia


Nowe terapie łączone w gabinecie kosmetycznym. Trądzik młodzieńczy i trądzik osób dorosłych – kompleksowa i holistyczna pielęgnacja takiej cery.

 

Nowoczesne zabiegi i procedury, innowacyjne metody na trądzik w gabinecie kosmetycznym? Jaka jest skuteczność terapii holistycznych na trądzik? Jaka jest inwazyjność tego typu podejścia do pielęgnacji cery z trądzikiem? 

Holistyczne ujęcie tego problemu polega na kompleksowym podejściu do tego co dzieje się w organizmie, ponieważ wypryski i zaskórniki mogą być objawem m.in. zaburzeń bariery skórnej, stresu, wahań hormonalnych, podwyższonego stężenia androgenów, czy nieprawidłowej pracy tarczycy. Dlatego kosmetologia holistyczna traktuje skórę jak na nieodłączny element organizmu. Analizuje nie tylko cerę i jej wygląd zewnętrzny, ale również stan zdrowia i styl życia osoby z trądzikiem. Terapia oparta o kosmetologię holistyczną wymaga czasu, cierpliwości i wiedzy. 

Skorzystaj z wykładu na naszym kongresie, sprawdź i przekonaj się, co jest ważne – które praktyczne rozwiązania pielęgnacyjne są najlepsze dla skóry z trądzikiem oraz jakie zabiegi najlepiej oferować w gabinecie kosmetycznym.

Agnieszka Gomolińska, kosmetolożka i główna ekspertka LNE oraz Marcelina Woźniak, kosmetolożka medyczna, która prowadzi na Instagramie profil @med.marci – wymieniają się doświadczeniami z zakresu pielęgnacji skóry z trądzikiem w gabinecie kosmetycznym na Kongresie i Targach LNE.

 

SALA PARYŻ | SOBOTA | 9:30 - 10:00

WARSZTAT EKSPERTA: TRĄDZIK

PRELEGENTKA: Marcelina Woźniak