Fotorelacja

To było wydarzenie na które czekała cała branża beauty! 

Za nami 42. edycja najważniejszego spotkania branży beauty w Polsce – Kongresu i Targów LNE

 

 

Podczas tegorocznego wydarzenia pojawiło się 300 najlepszych marek kosmetycznych, ponad 130 wystawców oraz blisko 100 ekspertów. Poznaliśmy także 17 laureatów konkursu Innowacje LNE! Jednym z najważniejszych wydarzeń Targów była uroczysta premiera wyczekiwanego projektu video - Cossmeo.pl, który otwiera branżę na nowy wymiar piękna!

Na kongresowych scenach pojawili się znakomici eksperci i specjaliści z zakresu kosmetologii, budowania biznesu a także nowości produktowych. W tym roku byliśmy EKO! Tegoroczną nowością wydarzenia była strefa EKO, gdzie przedstawiciele firm kosmetyków naturalnych zaprezentowali swoje produkty. Aleja spotkań, to z kolei stoiska konsultacyjno-biznesowe, w których nasi uczestnicy mogli porozmawiać ze specjalistami i brand managerami czołowych firm o możliwościach współpracy biznesowej. 

Na 42.Kongresie i Targach odbyła się też uroczysta premiera nowego projektu LNE, czyli Cossmeo - sewisu video dla profesjonalistów i entuzjastów świata beauty (www.cossmeo.pl). Na platformie każdy fan tej tematyki może codziennie bezpłatnie oglądać nowe eksperckie programy o urodzie, pielęgnacji i zabiegach kosmetycznych (24/7). Cossmeo ma także wersję PREMIUM dla profesjonalistów, gdzie jego użytkownicy znajdą programy o prowadzeniu biznesu oraz o skutecznych terapiach gabinetowych, a także szkolenia z cenionymi specjalistami. Nowa platforma spotkała się z ciepłym przyjęciem branży oraz zainteresowaniem uczestników wydarzenia! 

Wiosenny Kongres i Targi LNE przechodzą do historii, a wy sami zobaczcie jak było wspaniale!