Beauty plan na beauty biznes


Czy biznes który masz jest spełnieniem Twoich marzeń? Czy masz na niego PLAN i realizujesz go tak skrupulatnie jak Twoje Klientki zaordynowane przez Ciebie beauty PLANY?

 

Dwie doświadczone kosmetolożki, właścicielki kilku gabinetów i audytorki podzielą się sposobami na planowanie i realizowanie, odnosząc się punkt po punkcie do najważniejszych ich aspektów. Podobnie jak ze skórą - postarają się wspólnie z wami poznać jej (FIRMY) rodzaj, kondycję, dysfunkcje a także oczekiwania, aby zmierzyć się z planem na jej (FIRMY) REAKTYWACJĘ. Przekonaj się, którą drogą chcesz podążać i jak rozwijać swój salon. Weź udział w otwartej dyskusji i poznaj "beauty" prawdy!

 

Prelegentki

Katarzyna Bołądź – Absolwentka UM w Łodzi, szkoleniowiec, promotorka zdrowia, ekspert medialny, specjalista dietetyki i żywienia człowieka, przedsiebiorca, była wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”, prowadzi sieć gabinetów kosmetologii i medycyny estetycznej w Olsztynie oraz ośrodek szkoleniowy Learn & Rest Wipsowo 44.

Agnieszka Gomolińska – kosmetolog, spec ds.promocji zdrowia, pedagog, ekspert w mediach. Prelegent i współorganizator części merytorycznej kongresów LNE i sympozjów naukowych. Specjalistka w projektowaniu wielospecjalistycznych beauty planów. Autorka publikacji naukowych i branżowych. Szkoleniowiec. Wykładowca i mentor w branży beauty.


Sobota 8.10.2022

Sala S06, Godzina 12.00

Koszt: 190 zł brutto