41. Kongres i Targi LNE 16-17 września

41. Kongres i Targi 16-17 września

 

Ubiegły rok był ogromnym wyzwaniem dla branży beauty. Mamy nadzieję, że nowa rzeczywistość okazała się nie tylko trudna, ale wyzwoliła również nowe pokłady kreatywności. Może to ona właśnie przyspieszyła wprowadzanie w firmach i gabinetach innowacyjnych rozwiązań?

 

Analizując ostatnie miesiące i patrząc w przyszłość, postanowiliśmy na rok 2021 zaplanować jedno duże wydarzenie na żywo. Chcielibyśmy spotkać się z Państwem już wiosną, lecz z obawy o nieopanowaną jeszcze sytuację epidemiologiczną, szanując zdrowie, czas i pracę naszych Wystawców oraz Uczestników wydarzenia, zdecydowaliśmy się skupić na edycji jesiennej. Ponieważ jednak nie chcemy czekać aż do listopada, przyspieszyliśmy datę wydarzenia.

Kongres i Targi LNE odbędą się w EXPO Kraków 16-17 września 2021 i nie będzie to weekend, a czwartek i piątek. Dzięki temu weekend będzie dla Państwa okazją do odpoczynku.

Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować ciekawy program w odświeżonej wersji, dotrzeć z przekazem marketingowym do szerokiego grona profesjonalistów i zaskoczyć Wystawców oraz Uczestników nowymi rozwiązaniami. A wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Do tego czasu będziemy realizować nowe pomysły i projekty, aby uprzyjemnić Państwu oczekiwanie na lubianą przez wszystkich formułę kongresową, wpisaną w tradycję LNE. 

 

Jak podkreślamy od lat – serce branży beauty bije w Krakowie!

Do zobaczenia 16-17 września na 41. Kongresie i Targach LNE! 

Zapraszamy serdecznie