O Kongresie

Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to najważniejsze spotkanie dla profesjonalistek i entuzjastek branży beauty przez wielu nazywane wydarzeniem kultowym! Przez ponad 25 lat udało się nam zgromadzić wokół Kongresu i Targów wspaniałą społeczność kosmetyczek i kosmetologów, ekspertów i fanów branży kosmetycznej, którym od lat towarzyszymy w rozwoju zawodowym, odkrywaniu trendów i nowości.

 

Nasze wydarzenia, organizowane dwa razy w roku - wiosną i jesienią, są odwiedzane przez tysiące osób zainteresowanych szeroko pojętą kosmetyką i zdrowiem, co czyni je najważniejszym miejscem spotkań branżowych oraz pasjonatów kosmetologii. 

Naszą misją jest nie tylko wprowadzanie najnowszych trendów i przekazywanie rzetelnej, sprawdzonej wiedzy, ale też po prostu - bycie blisko kosmetyczek i kosmetologów, odpowiadanie na ich potrzeby i inspirowanie do pozytywnych zmian w prowadzeniu własnego biznesu beauty. 

Wiosenna edycja Kongresu i Targów LNE odbędzie się w weekend 26-27 marca 2022 roku.

Tegoroczny program wydarzenia przygotowaliśmy tak, by odpowiadał na potrzeby i wyzwania, które dziś stoją przed branżą kosmetyczną, dając profesjonalistom do ręki konkretne narzędzia i praktyczne rozwiązania. Dla pasjonatów tematyki beauty, również nie zabraknie świeżej dawki informacji na temat nowych trendów m.in. obszarze EKOkosmetyków.

 

Do zobaczenia na 42. Kongresie i Targach LNE w Krakowie! 

Więcej informacji o tegorocznym PROGRAMIE