Warsztaty Masterclass 41. Kongres LNE
Aktualności
Warsztaty Masterclass

Podczas 41. Kongresu LNE odbędą się cztery certyfikowane warsztaty masterclass. Sprawdź nasze propozycje i wybierz warsztat, który rozwinie twój biznes!

 

Uwaga: liczba wejściówek ograniczona – 50 miejsc na każdy warsztat

 

SOBOTA

 

 MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE 

20 czerwca, godz. 13.00–15.00 cena: 129 zł

Kampanie płatne w mediach społecznościowych krok po kroku

Jeśli działasz w mediach społecznościowych, ale jeszcze nie zdecydowałaś się na ustawianie płatnych kampanii reklamowych lub realizujesz je w niewielkim zakresie, ten warsztat jest dla ciebie! Dowiesz się, jak tworzyć optymalne grupy docelowe odbiorców, jak budżetować kampanie, dlaczego warto korzystać z piksela Facebooka i co ci da remarketing. Dzięki temu dotrzesz do nowych odbiorców i będziesz skutecznie promować swój biznes.

Prowadząca: Monika Osuch


NIEDZIELA

 

 STYLIZACJA RZĘS 

21 czerwca, godz. 10.00–12.00 cena: 159 zł

Lash Coaching w pigułce

Masterclass dla początkujących i zaawansowanych stylistek rzęs, podczas którego omówimy najczęstsze problemy z zakresu teorii, technik stylizacji oraz pracy z klientem. Podczas spotkania prowadząca zdradzi wiele sprawdzonych trików, które wykorzystuje podczas codziennej pracy z klientkami i w trakcie szkoleń. Będzie też czas na dyskusję nad tematami i pytaniami, które będą się pojawiać w trakcie warsztatów. Ten masterclass to „must-know” każdej stylistki rzęs!

Prowadząca: Zofia Jasińska

 ZAAWANSOWANE ZABIEGI ESTETYCZNE 

21 czerwca, godz. 12.30–14.00 Cena: 159 zł

Perfekcyjny kształt ust

Statystyki jednoznaczne wskazują, że zabiegi poprawiające kształt ust są jednymi z najczęściej wykonywanych procedur estetycznych, a ich popularność stale rośnie. Usta są przede wszystkim narzędziem ekspresji i komunikacji, umożliwiają nam jedzenie. Ich walory urodowe są na końcu długiej listy. Zmiana ich wyglądu, jak każda ingerencja ma swoje konsekwencje. Podczas warsztatu, na podstawie materiałów foto i wideo, dowiemy się od czego zleży kształt ust i skąd biorą się jego asymetrie, przyjrzymy się zabiegom korygujących i przeanalizujemy ich rezultaty, zastanowimy się od jakich procedur zacząć, a także przyjrzymy się dolnej partii twarzy jako całości, która powinna mieć harmonijny wygląd.


Prowadząca: Dr n. med. Svetlana Larkin

 PODOLOGIA 

21 czerwca, godz. 14.30–16.30 cena: 129 zł

Modelowa wizyta seniora w gabinecie i mobilna diagnostyka zmian

Podczas warsztatu zostanie kompleksowo omówiona i zaprezentowana przykładowa wizyta seniora w gabinecie – od wywiadu po pełne zaopatrzenie. Przedstawienie możliwości, jakie daje wykorzystanie urządzeń mobilnych, m.in. dermatoskopu, czy urządzeń podłączonych do telefonu, dzięki którym diagnostyka podologiczna może być znacznie łatwiejsza. 
Prowadzące: Karina Szota, Angelika Szota-Rudnicka wraz z zespołem Akademii Podologii i Stowarzyszenia Medycznego Praktykujących Podologów

Prowadzące: Karina Szota, Angelika Szota-Rudnicka

 
Kongres i Targi LNE
Relacje