WARSZTATY MASTERCLASS
Aktualności
WARSZTATY MASTERCLASS

Insta glow make-up

Sobota 17 listopada, g. 15.00-17.00, cena: 139 zł

Rozświetlający makijaż to już nie tylko trend – to trwała tendencja w make-upie. Co jest kluczem do sukcesu przy wykonywaniu takiego makijażu? Z pewnością perfekcyjna technika i świadome korzystanie z produktów. Podczas warsztatów skupimy się na wielowarstwowej aplikacji kosmetyków rozświetlających, by osiągnąć efekt „glamour glow”, który będzie wyglądał świetnie nie tylko w mediach społecznościowych!

Filip Novak (Czechy)
Współpracował z najlepszymi światowymi marekami (m.in. Clinique, Lancome, MAC), stworzył profesjonalny program szkoleń dla makijażystów sieci Douglas, pracuje przy Mercedes Benz Fashion Week w Pradze, maluje gwiazdy filmu na festiwalu filmowym w Karlovych Varach. Jego makijaże można oglądać na stronach Vogue, Elle czy InStyle. Wykładowca praskiego Make-Up Institute. 


Jak pracować mądrze i nauczyć się dbać o siebie, czyli odrobina psychologii w branży beauty

Niedziela 18 listopada, g. 10.30-12.30, cena: 159 zł

Profesjonaliści z branży beauty pracują w bardzo bliskiej relacji z klientem, często wchodząc w rolę jego „spowiednika” czy „doradcy”. Jak odnaleźć się w tak wymagającym otoczeniu, wspierając klientów, jednocześnie nie przekraczając własnych kompetencji i dbając o własne bezpieczeństwo i komfort psychiczny?
Podczas warsztatów Masterclass dowiecie się jak:

 • pomagać, ale nie brać problemów innych na siebie
 • mądrze i empatycznie postępować nie przekraczając granic komfortu – własnego i klientów
 • znaleźć równowagę pomiędzy pracą, a życiem osobistym
 • pracować z pasją, ale nie kosztem własnego odpoczynku

 

Katarzyna Miller
Psycholożka i psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii, filozofka i poetka, autorka książek psychologicznych m.in. „Życie jest fajne”, „Chcę być kochana tak jak chcę”, „Królowe życia, na stałe związana z magazynem „Zwierciadło”. 

 

Jak z sukcesem zarządzać ludźmi w gabinecie kosmetycznym

Niedziela 18 listopada, g. 13.00-15.00, cena: 139 zł

Konflikty, brak zrozumienia, nieodpowiednia komunikacja, a w efekcie zła atmosfera pracy i słaba obsługa klienta - to częste problemy szefów gabinetów kosmetycznych. Na szkoleniu nauczysz się jak stworzyć zmotywowany zespół profesjonalnych pracowników, który pomoże i odnieść sukces! 

Dowiesz się jak:

 • dobierać do zespołu właściwych ludzi 
 • być dobrym, ale wymagającym szefem
 • rozmawiać z ludźmi tak, aby komunikacja była skuteczna 
 • rozwiązywać konflikty w zespole 

Nauczysz się:  

 • jak słuchać i oceniać ludzi 
 • jak motywować zespół 
 • co robić, aby się rozwijać jako lider

Dodatkowo otrzymasz zeszyt ćwiczeń, które pomogą ci: spojrzeć na zespół i na siebie jako lidera z innej perspektywy, dostrzec  słabe  i mocne  strony - twoje i zespołu, ustalić plan działania.

Izabela Makosz
Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania przedsiębiorca. Ponad 10 lat temu stworzyła sieć salonów Time for Wax, którą z końcem 2017 roku odsprzedała zagranicznemu inwestorowi. Kobieta biznesu, mentorka biznesowa, założycielka internetowej telewizji dla przedsiębiorczych kobiet Time for Business TV. Autorka książki „Gra o biznes”, która jest biznesowym kompendium opartym na polskich realiach. Swoim doświadczeniem i energią chętnie dzieli się z innymi.

Kongres i Targi LNE
Zapowiedzi i relacje