Aktualności
Warsztaty MASTERCLASS

Warsztaty MASTERCLASS

Kongresowe warsztaty dla tych, którzy zawsze chcą wiedzieć więcej.

Już tradycyjnie podczas Kongresu LNE odbędą się certyfikowane warsztaty MASTERCLASS, podczas których nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem w kameralnym gronie. Tym razem przygotowaliśmy cztery spotkania:

 

BIZNES I KOMUNIKACJA:
Strategie Social Media, Rahim Blak
Termin: 21 kwietnia (sobota), 10.30-12.30, cena: 149 zł

Facebook to znacznie więcej niż tylko portal społecznościowy. Zastępuje często stronę www, blogosferę, wspiera procesy rekrutacyjne, obsługę klienta, CRM, webinaria, połączenia telefoniczne, networking. Dlatego też Facebook marketing znajduje dziś zastosowanie dla niemal każdej osoby i firmy, w każdym sektorze. Podczas masterclass dowiesz się, jak budować strategie social media: poznasz elementy dobrej strategii, dowiesz się jak budować grupy docelowe i jakich kanałów social media używać. Znajdziesz strategię dla swojego biznesu.

Prowadzący: Rahim Blak
CEO click community – agencji social media zatrudniającej ponad 80. specjalistów social media oraz CMO. Współzałożyciel systemu edrone – pierwszego eCRM dla branży e-commerce. Koncentruje się na marketingu społecznościowym, tworzy startupy w modelu SAAS. Prelegent i szkoleniowiec, zajmujący najwyższe pozycje w rankingach na najlepszych wykładowców. Uwielbia dzielić się wiedzą, czemu daje wyraz w swoich filmach i wykładach z serii #ZrozumiećBiznes

 

 

 

MIKROODŻYWIANIE:
Stres oksydacyjny i nitrozacyjny – wykorzystanie mikroodżywiania w praktyce kosmetologa
Termin: 21 kwietnia (sobota), g. 13.00-15.00, cena 149 zł

Podczas warsztatu omówione zostaną przyczyny powstawania stresu oksydacyjnego i nitrozacyjnego w organizmie oraz ich konsekwencje, które mają wpływ na codzienną pracę kosmetologa. Jak skutecznie sobie z nimi radzić? Dzięki połączeniu wiedzy z zakresu mikroodżywiania z nowoczesnymi terapiami kosmetologicznymi. Celem warsztatu jest dostarczenie uczestnikom praktycznych rozwiązań, które będą mogli wykorzystać w codziennej pracy z klientem.

Prowadząca: Marta Mieloszyk-Pawelec
Kosmetolog, magister farmacji, absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu, ekspert mikroodżywiania. Absolwentka prestiżowego Uniwersytetu de Bourgogne w zakresie mikroodżywiania i medycyny zdrowia na wydziale medycyny i farmacji. Obecnie w trakcie studiów w Harvard Medical School na kierunku Lifestyle Medicine.

 

 

 

 

MAKE-UP:
Modern wedding make-up
Termin: 21 kwietnia (sobota), 15.30-17.30, cena: 129 zł

Makijaż ślubny rządzi się swoimi prawami, ale jedno jest niezmienne każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco, a zadaniem makijażysty jest spełnić jej makijażowe życzenie. Podczas warsztatów w formule look & learn zaprezentowane zostaną dwa różne makijaże: świeży i naturalny oraz bardziej wyrazista, wieczorowa wersja – z konturowaniem i smokey eyes.

Prowadząca: Kate Walker
Założycielka i dyrektor kreatywna Ruby Rouge Makeup, makijażystka i stylistka fryzur o międzynarodowej renomie, specjalizująca się w makijażu ślubnym i fashion. W pracy łączy perfekcjonizm i kreatywność. Podróżując po całym świecie, tworzy piękne i unikatowe ślubne makijaże. Dużą wagę przywiązuje do przygotowania cery i pracy na najlepszych kosmetykach, zapewniających perfekcyjny efekt i trwałość makijażu. Pracowała m.in. przy London Fashion Week oraz Birmingham International Fashion Week.

 

 

 

PODOLOGIA:
Podologiczne know-how – najczęstsze przypadki  gabinetowe w praktyce
Termin: 22 kwietnia (niedziela), 11.00-13.00, cena: 129 zł

Podczas warsztatów uczestnicy poznają od strony teoretycznej i praktycznej najczęstsze problemy podologiczne. Przedstawione zostaną sposoby podcinania elementu wrastającego paznokcia i związane z tym zabiegiem triki oraz postępowanie w przypadku różnych rodzajów odcisków. W części praktycznej zaprezentowane zostaną po dwa przypadki zabiegowe każdego z problemów.

Prowadzący: Piotr Bielawski
Kosmetolog, pedagog i podolog nagrodzony w 2017 r. Złotą Odznaką Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Wykładowca polskich i ukraińskich sympozjów podologicznych, od 2012 r. prowadzi Filię Centrum Podologicznego w Rzeszowie. Wyłączny dystrybutor zdrowotnego obuwia Arcopedico w Polsce i na Słowacji, producent autorskiej linii kosmetyków podologicznych Podoceutic.

Wideorelacja
37. Kongres i Targi LNE w Krakowie