Spotkanie autorskie z Agatą Zejfer
Spotkanie autorskie z Agatą Zejfer

Na Kongresach LNE organizujemy spotkania z autorkami i autorami ciekawych książek dla branży beauty. Podczas tej edycji wydarzenia na stoisku prasowym LNE będziecie mogły zakupić „Planer rozwoju kosmetologa” stworzony przez współpracującą z LNE ekspertkę – Agatę Zejfer.

 

Już w piątek o godz. 16.00 Agata Zejfer poprowadzi wykład na scenie głównej Kongresu pt. „Pre-aging Przedwczesne starzenie. Czym jest, kogo dotyka i jak je ograniczyć?”, a o 16.45 będzie można spotkać się z ekspertką na naszym stoisku – porozmawiać, zrobić sobie wspólne zdjęcie i poprosić o podpis na kupionym planerze.

 

 

Czym jest „Planer rozwoju kosmetologa”?

To innowacyjne narzędzie rozwoju dla świadomych specjalistów, chcących dołączyć do grona kosmetologów interdyscyplinarnych. Przewodnik dla tych, którzy myślą poważnie o swoim przyszłym lub obecnym zawodzie i chcą pracować w oparciu o przyczyny problemów skórnych, nie zatrzymując się wyłącznie na ich objawach.

Znajdziesz w nim 180 stron z zadaniami, które przygotowują do pracy w nurcie kosmetologii interdyscyplinarnej. Materiał został podzielony na 11 części: od fizjologii przez dermatologię, endokrynologię, chemię kosmetyczną po konsultację i beauty plan, a wstęp zawiera ćwiczenia, które pomagają wyznaczać zawodowe cele oraz dbać o swój rozwój i dobrostan. 

 

Kongres i Targi LNE
Zapowiedzi i relacje