SESJA aesthetic beauty
Aktualności
SESJA aesthetic beauty

Zbliżający się 41. Kongres i Targi Kosmetyczne LNE to największa dawka profesjonalnej wiedzy w historii naszego wydarzenia!

🔸 12 SESJI EDUKACYJNYCH
🔸 ponad 100 wykładów pokazów i warsztatów
🔸 największy w Polsce Kongres dla profesjonalistów!

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w: SESJI AESTHETIC BEAUTY,  która jest nowoczesnym i interdyscyplinarnym podejściem do zabiegów estetycznych.

Zaawansowane zabiegi estetyczne to Twoja pasja? Ta sesja jest dla Ciebie!

 
Program SESJI 👇

🔸 10.00
Uwaga: błąd w sztuce! 

Skutki prawno-finansowe błędów w zabiegach estetycznych i kosmetologicznych

Wykonujesz zabiegi estetyczne? 
Dowiedz się jak możesz zabezpieczyć się przed skutkami prawno-finansowymi nieudanych zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Nasz ekspert wyjaśni też jak postępować z klientką na etapie przedsądowym oraz już w sądzie. 

To must-know każdego zabiegowca!

Adwokat Małgorzata Bobrek
Zajmuje się wsparciem prawnym ukierunkowanym głównie na obsługę branży beauty. Prowadzi kancelarię adwokacką i wydaje opinie prawne w kwestiach powiązanych z prawem w kosmetologii i medycynie estetycznej. Prelegentka na kongresach, autorka artykułów prawno-biznesowych


🔸 10.45
Niepowodzenia w zabiegach estetycznych  – zapobieganie i rozwiązywanie problemów w praktyce 


Powiedzmy sobie wprost: powikłania się zdarzają! Niektóre są dość powszechne, inne występują względnie rzadko, ale należy mieć świadomość ryzyka ich wystąpienia. Na co zwrócić uwagę podczas wykonywania zabiegów estetycznych, jak zapobiegać powikłaniom i co robić, gdy już się pojawią? 

Podczas wykładu zobaczycie przypadki z praktyki lekarskiej oraz poznacie rozwiązania przydatne w bezpiecznej pracy zabiegowca.

Dr Olga Shkolnaya (Ukraina) 
Chirurg plastyczny, członek stowarzyszeń chirurgów plastycznych ISAPS oraz USAPS, ceniony specjalista w zakresie wykorzystania technik iniekcyjnych. Uczestniczka i wykładowca międzynarodowych kongresów medycyny estetycznej. 

🔸 11.45
Retinoidy w zabiegach estetycznych i terapiach łączonych — dwufazowe działanie na skórę. Najnowsze odkrycia i badania.

Niektóre składniki nie wychodzą z mody! Retinoidy to już klasyka, ale najnowsze badania pokazują je w nowej, zaawansowanej odsłonie. Mają one nie tylko właściwości regeneracyjne, ujędrniające i nawilżające, działają też wspomagająco na układ immunologiczny, jednocześnie przyspieszając gojenie się skóry i zwiększając jej odporność. 

Jak łączyć je z zabiegami estetycznymi i wprowadzać do zaawansowanych kuracji anti-aging? Tego dowiecie się podczas wykładu.

Dr Aleksandr Kuradovets  
Absolwent Wydziału Lekarskiego Państwowej Akademii Medycznej w Mińsku ze specjalizacją I stopnia z dermatologii i wenerologii, ukończył dermatoonkologię na wydziale onkologii ogólnej i chirurgii plastycznej oraz kurs HIV & The Skin Disease w Chelsea and Westminster Hospital w Londynie. Prowadzi praktykę w Warszawie. Wykładowca i szkoleniowiec na kongresach Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.


🔸 14.00
Karboksyterapia – innowacyjne i wielokierunkowe wykorzystanie dwutlenku węgla w estetyce


Karboksyterapia, czyli terapia dwutlenkiem węgla, początkowo była stosowana do leczenia zaburzeń układu sercowo-naczyniowego i mięśniowo-szkieletowego. Z czasem zauważono, że ma pozytywny wpływ na kondycję skóry, dzięki czemu zyskała popularność w dermatologii i w medycynie estetycznej. 

Jakie innowacyjne zastosowania karboksyterapii są teraz na topie? Jakich efektów możemy się spodziewać i dlaczego zabieg znajduje zastosowanie również w trychologii, ginekologii i urologii estetycznej?

Lek. med. Rafał Berner   
Lekarz Klinicznego Centrum Medycznego w Łodzi, zajmuje się medycyną regeneracyjną i przeciwstarzeniową. Wykonuje zabiegi i szkoli z zakresu medycyny, ginekologii i urologii estetycznej oraz trychologii klinicznej. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Trychologii Kliniczej i Estetycznej ICATA


🔸14.45
Zintegrowane podejście do zabiegów odmładzających twarzy – zaawansowane techniki, innowacyjne produkty, nowe możliwości.

Kiedy zacząć korzystać z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej i jakie procedury zasługują na szczególną uwagę? 

Podczas wykładu dr Svetlana Larkina na przykładach z własnej praktyki omówi i pokaże efekty najnowszych procedur estetycznych, nowych technik zabiegowych i skutecznych produktów stosowanych w odmładzających zabiegach medical beauty.

Dr n. med. Svetlana Larkina (Ukraina)   
Dyrektor naukowy kongresu „Aesthetic Integral”, szef naukowy OKK-Expert Pharma Company, właściciel kliniki medycznej CICL na Ukrainie. Posiada 8 specjalizacji, opracowuje autorskie programy treningowe z zakresu medycyny estetycznej. Uczestniczy w międzynarodowych kongresach jako szkoleniowiec i prelegent.


🔸 15.45
Face lift w nowoczesnym ujęciu. Wieloaspektowy anti-aging – skóra, mięśnie, kościec. 

Face lift w nowym ujęciu to kompleksowa opieka nad pacjentem polegająca na odwróceniu efektów starzenia się za pomocą medycyny estetycznej z jednoczesną rekonstrukcją zębów i przywróceniem ich prawidłowej funkcji. 

Podczas wykładu poznacie zależności pomiędzy wspomnianymi elementami, dowiecie się co w praktyce daje takie kompleksowe podejście i zobaczycie efekty zintegrowanego programu estetycznego.

Dr n. med. Marta Maciak  
Absolwentka UM w Białymstoku oraz studiów podyplomowych w zakresie Medycyny Estetycznej. Prezes Academy of Laser Dentistry Study Club Poland. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, oraz Academy of Laser Dentistry. Wykładowca oraz autorka wielu publikacji.

 


🔸 BILETY/KARNETY: 👇
www.sklep.lne.pl/bilety-i-karnety

* Wejście na SESJĘ można zakupić razem z karnetem na 41. Kongres i Targi LNE

🔸 PROGRAM:
www.kongres.lne.pl/program

 
Kongres i Targi LNE
Relacje