RAZEM i BEZPIECZNIE
41. Kongres
RAZEM i BEZPIECZNIE

Od 10 października cała Polska znajduje się w żółtej strefie. Zgodnie z wytycznymi instytucji rządowych i sanitarnych wydarzenia targowe i konferencyjne mogą być organizowane przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa. 

 

LNE przygotowało kongresowe procedury bezpieczeństwa we współpracy z Expo Kraków, zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego i w porozumieniu z Polską Izbą Przemysłu Targowego. Wprowadziliśmy nowe zasady rejestracji uczestników oraz szereg rozwiązań już na miejscu – w obiekcie, m.in.  obowiązkowy pomiar temperatury, bezdotykowe skanowanie wejściówek, poszerzenie ciągów komunikacyjnych, ograniczoną i ściśle monitorowaną liczbę miejsc w salach wykładowych, obowiązkowe noszenie maseczek/przyłbic, zapewnienie środków do dezynfekcji rąk itp. 

Zapewniamy Uczestników, Wystawców i Wykładowców, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wszystkim maksymalny poziom bezpieczeństwa sanitarnego. Na bieżąco podejmujemy też działania, które pomogą sprostać zaostrzonym wytycznym tak, byśmy mogli 14-15 listopada spotkać się na 41. Kongresie i Targach LNE i bezpiecznie skorzystać z wszelkich przygotowanych atrakcji.

Jednocześnie jesteśmy w nieustannym kontakcie z odpowiednimi instytucjami i będziemy na bieżąco informować Państwa o zmianach.


Więcej na temat bezpieczeństwa podczas wydarzenia przeczytasz TUTAJ

Kongres i Targi LNE
Zapowiedzi i relacje