Posiadasz karnet/bilet z marca 2020?
41. Kongres
Posiadasz karnet/bilet z marca 2020?

Jeśli posiadasz bilet lub karnet na wiosenną edycję 41. Kongresu i Targów LNE, która została odwołana, musisz od nowa przejść proces rejestracji. Z powodu obostrzeń związanych z Covid-19 wejściówka, którą masz jest NIEAKTUALNA i nie pozwoli Ci wziąć udziału w wydarzeniu. 

 

Co powinnaś teraz zrobić?

Aby wziąć udział w jesiennej edycji wydarzenia musisz ponownie się zarejestrować i potwierdzić nowy rodzaj wejściówki. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia zostaliśmy zmuszeni zmienić zasady uczestnictwa w wydarzeniu. Obowiązujące rodzaje wejściówek to:

BILET JEDNODNIOWY - upoważnia do udziału w części targowej podczas wybranego dnia. Opcje do wyboru: bilet na sobotę; bilet na niedzielę. 

KARNET JEDNODNIOWY – upoważnia do udziału w części kongresowej (maksymalnie w dwóch wybranych sesjach wykładowych) i części targowej podczas wybranego dnia. Opcje do wyboru: karnet na sobotę (dwie sesje merytoryczne); karnet na niedzielę (dwie sesje merytoryczne). 

KONGRES ONLINE  – upoważnia do odtworzenia wykładów kongresowych w wersji online od 28 listopada do 31 grudnia 2020.

 

Masz KARNET/BILET? Zobacz co powinnaś zrobić.

 

Posiadam KARNET kupiony na wiosenna edycję?

Kilka dni temu na adres e-mail podany podczas rejestracji przesłaliśmy KOD umożliwiający BEZPŁATNĄ wymianę karnetu z wiosny na udział w jesiennym wydarzeniu na nowych zasadach opisanych powyżej. 

KOD zadziała wyłącznie na zakup 1 szt. 1-dniowego KARNETU.
Jeśli chcesz odsłuchać wszystkich wykładów kongresowych, podczas transakcji w sklepie dodaj KARNET Kongres Online za jedyne 10 zł.

WAŻNE: liczba miejsc na poszczególne sesje jest ściśle określona i ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Posiadasz BILET kupiony na wiosenną edycję?

Kilka dni temu na adres e-mail podany podczas rejestracji przesłaliśmy KOD umożliwiający BEZPŁATNĄ wymianę biletu z wiosny na udział w jesiennym wydarzeniu na nowych zasadach opisanych powyżej.

KOD zadziała wyłącznie na zakup 1 szt. 1-dniowego BILETU.

 

Masz więcej pytań?

Sprawdź dział FAQ

 

 

Jeśli proponowane rozwiązania nie są dla Ciebie satysfakcjonujące możesz zwrócić bilet/karnet zakupiony na wiosenny Kongres i Targi LNE. W takiej sytuacji napisz mail na paulina@lne.pl

Kongres i Targi LNE
Zapowiedzi i relacje