Otwarta scena make-up
Aktualności
Otwarta scena make-up

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE po raz pierwszy powstanie nowa, otwarta scena pokazowa, na której odbędą się pokazy sesji MAKE-UP. 

Pokazy w sesji poprowadzą makijażyści z Polski, Czech i Ukrainy. Gościem specjalnym sesji Make-up jest Natalia Nayda, której praca znalazła się na okładce kongresowego wydania LNE! Spektakularny makijaż estradowy zaprezentuje Marcin Szczepaniak, swój flagowy glow make-up wykona Sebastian Gradzik, a w wakacyjny makijażowy klimat wprowadzi nas Filip Novak. Warto zostać na sesji do samego końca – ostatni pokaz w wykonaniu Anny Jaszczyszyn będzie wariacją na temat wykorzystania różnych tekstur w makijażu. Tej sesji fani make-upu nie mogą przegapić!
Dostęp do sesji zapewnia zarówno karnet, jak i bilet.

W programie sesji:

  • Makijaż estradowy, Marcin Szczepaniak
  • Summer look, makijaż w wakacyjnym stylu, Filip Novak (Czechy)
  • Idealny glow make-up, Sebastian Gradzik
  • Glossy make-up – błysk w makijażu, Natalia Nayda (Ukraina)
  • Tekstura w makijażu – profesjonalne triki, spektakularne efekty, Anna Jaszczyszyn (Kryolan)

 

W sobotę odbędą się też dwa makijażowe Workshopy. Wejściówkę na warsztaty można zakupić wraz z karnetem/biletem na Kongres:

Glamour party make-up, Filip Novak (Czechy), cena 300 zł, sobota 10.30-13.30

Party make-up w stylu glamour to seksowny makijaż, który w swojej ofercie powinna posiadać każda makijażystka. Podczas warsztatów Filip Novak zaproponuje swoją wizję makijażu w stylu glamour, a uczestniczki warsztatów będą interpretować ten styl na sobie nawzajem podczas ćwiczeń. Kobiecość, pewność siebie i ochota na zabawę będę hasłem przewodnim warsztatu. Będzie imprezowo! 

Filip Novak (Czechy)
Współpracował z najlepszymi światowymi markami (m.in. Clinique, Lancome, MAC), stworzył profesjonalny program szkoleń dla makijażystów sieci Douglas, pracuje przy Mercedes Benz Fashion Week w Pradze, maluje gwiazdy filmu na festiwalu filmowym w Karlovych Varach. Jego makijaże można oglądać na stronach Vogue, Elle czy InStyle. Wykładowca praskiego Make-Up Institute. 

Light & Shadow – modelowanie i korekta twarzy, Natalia Nayda (Ukraina), cena 300 zł, 14.30-17.30

Konturowanie, rozświetlanie, modelowanie… wszystkie te techniki mają jeden cel – nadanie twarzy harmonijnego wyglądu, podkreślenie zalet cery i ukrycie jej mankamentów. Podczas warsztatów poznasz budowę twarzy i możliwości modelowania jej kształtu, dowiesz się dlaczego w niektórych przypadkach makijaż postarza, nauczysz się pracować wykorzystując światło i cień, aby skorygować proporcje twarzy oraz wykonywać modelujący makijaż do zdjęć i na co dzień. 

Natalia Nayda (Ukraina) 
Światowej klasy wizażystka, mistrzyni europejskich i ogólnoświatowych mistrzostw make-upu, sędzia międzynarodowych konkursów, trenerka narodowego zespołu makijażystów z Ukrainy. Autorka programów szkoleniowych, założycielka szkoły makijażu NB School w Kojowie, która działa na rynku już od ponad 12 lat. Szkoli makijażystów na całym świecie, prowadziła warsztaty m.in. we Francji, Austrii, Rosji, Hiszpanii i Izraelu.

Kongres i Targi LNE
Relacje