Nowe zasady rejestracji
41. Kongres
Nowe zasady rejestracji

Z uwagi na wprowadzone wytyczne związane z COVID-19 dotyczące ograniczenia ilości osób na 1m2, 41. Kongres i Tragi LNE odbędą się w wersji hybrydowej - stacjonarnie oraz online.

 

Wydarzenie stacjonarne będzie w Krakowie, w dniach 14-15 listopada 2020 roku, przy udziale ograniczonej liczby uczestników, z podziałem na część wykładową oraz targową.

Wydarzenie online odbędzie się w dniach 28-30 listopada 2020 roku, wyłącznie w formie wykładów zarejestrowanych podczas wydarzenia stacjonarnego. 

 

WAŻNE: liczba miejsc na poszczególne sesje jest ściśle określona i ograniczona!

 

Jakie typy wejściówek obowiązują na Wydarzenie?

Bilet - upoważnia do udziału w części targowej podczas wybranego dnia. Opcje do wyboru: bilet na sobotę; bilet na niedzielę. 

Karnet – upoważnia do udziału w części kongresowej (maksymalnie w dwóch wybranych sesji wykładowych) i części targowej podczas wybranego dnia.  Opcje do wyboru: karnet na sobotę (dwie sesje merytoryczne); karnet na niedzielę (dwie sesje merytoryczne). 

Kongres online – upoważnia do odtworzenia wykładów kongresowych w wersji online od 28 listopada do 31 grudnia. 

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu zarówno w sobotę, jak i w niedzielę należy wykupić odpowiednie wejściówki. Przykładowe konfiguracje:

  • karnet sobota + bilet niedziela – dający możliwość udziału w maksymalnie dwóch sesjach wykładowych w sobotę oraz w tragach w sobotę i w niedzielę;
  • bilet sobota + bilet niedziela – dający możliwość udziału w targach w sobotę oraz w niedzielę; 
  • bilet sobota + karnet niedziela+kongres online – dający możliwość udziału  w maksymalnie dwóch sesjach wykładowych w niedzielę, w tragach w sobotę i w niedzielę oraz upoważniający do odtworzenia wykładów kongresowych w wersji online od 28 listopada do 31 grudnia.

 

Kongres i Targi LNE
Zapowiedzi i relacje