Nagradzamy innowacyjność!
Aktualności
Nagradzamy innowacyjność!

Każda edycja Kongresu i Tragów LNE – oprócz ciekawych wykładów, dyskusji, prezentacji i spotkań biznesowych – to również szereg premier innowacyjnych produktów i rozwiązań dla branży beauty. To właśnie podczas naszego wydarzenia firmy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi, które przyciągają uwagę ekspertów, uczestników oraz organizatorów Kongresu.

 

Chcemy rozmawiać o innowacjach, prezentować innowacje oraz propagować innowacyjne podejście do pielęgnacji i makijażu. Chcielibyśmy pokazać, że wejście na rynek nowych produktów kosmetologicznych i estetycznych może być w naszej branży równie dużym wydarzeniem jak premiera nowego iPhone'a. Chcemy wspierać i motywować producentów i dystrybutorów produktów dla branży beauty – zachęcać ich do promowania innowacji, a tym samym do rozwoju, który pozwoli nam wspólnie się rozwijać. 

 

Idea nagrody

Każda branża ma swoje gwiazdy. W kosmetyce profesjonalnej we Francji są nimi m.in. laureaci nagrody „Prix H. Pierantoni de l'Innovation”. Nagroda ta jest przyznawana od 1995 roku i upamiętnia Humberta Pierantoniego, twórcę czasopisma Les Nouvelles Esthetiques i odbywających się w Paryżu kongresów kosmetycznych LNE. W 2016 roku rozpoczęliśmy wyjątkową tradycję nagradzania innowacyjnych produktów również w Polsce. 

 

Obiektywna ocena

W konkursowym Jury zasiadają eksperci z zakresu chemii surowców kosmetycznych i biotechnologii oraz wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury. Towarzyszą im przedstawiciele polskiej i francuskiej edycji LNE. Dzięki ich pracy co edycję Kongresu powstaje lista 21 najbardziej innowacyjnych produktów sezonu, które wyznaczają nowe kierunki rozwoju branży beauty i healthy aging.

 

INNOWACJE LNE – inspirujemy branżę beauty!

  • 7 zrealizowanych edycji konkursu – 147 produktów oznaczonych logo Innowacje LNE 
  • szeroki wachlarz nagrodzonych rozwiązań – pielęgnacja, aparatura hi-tech, makijaż, podologia, manicure, makijaż permanentny, trychologia, rozwiązania technologiczne i komunikacyjne
  • niezależne i  eksperckie Jury konkursowe, które na pierwszym miejscu stawia innowacyjność, jakość i efektywność rozwiązań.

 

Więcej informacji o 8. edycji konkursu Innowacje LNE już wkrótce.

 

 

Kongres i Targi LNE
Relacje