Magdalena Malicka gościem sesji biznes
Aktualności
Magdalena Malicka gościem sesji biznes

Mówi o sobie, że jest kobietą spełnioną i szczęśliwą. Jej mottem życiowym są słowa Arystotelesa: Szczęście jest sensem i celem życia, ostatecznym i najważniejszym dążeniem człowieka. 

 

20 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach, od 12 lat jest life&business master coachem. Wykłada na Akademii Leona Koźmińskiego, współprowadzi butikową firmę doradczo-szkoleniową Get the Flow. Występowała na największych konferencjach dotyczących samorozwoju w Polsce stojąc na scenie obok Nicka Vujicica, Lesa Browna, Dana Millmana, Garri Kasparowa, Allana Pease'a czy Ewy Foley. Swój pierwszy speech motywacyjny wygłosiła przed 25 tysięczną publicznością.


Macie ochotę poznać ją bliżej? 

 

Na 40. Kongresie i Targach LNE Magdalena Malicka poprowadzi wykład „Jak odnieść sukces bez pewności siebie?” oraz warsztaty „Szczęścia i pewności siebie można się nauczyć!”. Obszerny wywiad z naszym ekspertem przeczytacie już wkrótce na łamach LNE 126 na wrzesień/październik. Tego nie można przegapić!

Ps. pamiętajcie, że sprzedaż biletów i karnetów startuje już 31 sierpnia akcją happy days, która potrwa przez 3 dni i pozwoli kupić bilety/karnety na 40. Kongres i Targi LNE z 40% rabatem!

 
Kongres i Targi LNE
Relacje