Kraków stolicą piękna
Aktualności
Kraków stolicą piękna

Międzynarodowe Kongresy i Targi Kosmetologiczne LNE od ponad 20 lat odbywają się w jednym z najpiękniejszych miast Polski – Krakowie.

 

W dniach 9-10 listopada będziemy świętować jubileuszową, 40. edycję wydarzenia!
Za sprawą organizatora imprezy - redakcji LNE, stolica Małopolski dwa razy w roku staje się również stolicą piękna, a tysiące profesjonalistów z branży beauty po pełnych inspiracji godzinach spędzonych w salach wykładowych i na targach, może skorzystać z niepowtarzalnego uroku oraz oferty kulturalnej Krakowa.

Tej jesieni już po raz dziesiąty Kongres i Targi LNE odbędą się w EXPO Kraków – nowoczesnym obiekcie, który pozwala zadbać o komfort zarówno wystawców, jak i uczestników tego największego i najważniejszego w Polsce wydarzenia edukacyjno-targowego dla branży beauty.

Redakcja magazynu LNE dba o nieustanny rozwój formuły Kongresów i Targów tak, by spełniały one oczekiwania profesjonalistów, były zgodne z dynamicznym rozwojem branży i wyznaczały trendy na wymagającym rynku kosmetyki profesjonalnej.

Z tym większą przyjemnością informujemy, że nasze wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatami honorowymi: Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego oraz Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego.


Kongres i Targi LNE
Relacje