Kosmetyczka Roku poszukiwana!
Aktualności
Kosmetyczka Roku poszukiwana!

Właśnie ruszyła tegoroczna edycja konkursu Kosmetyczka Roku.

To największa tego typu akcja w Polsce, która wyróżnia najlepszych ekspertów pielęgnacji. Pracujesz w gabinecie lub w spa i chcesz sprawdzić się w konkursie, w którym liczą się wiedza i umiejętności? Już teraz wejdź na stronę kosmetyczkaroku.pl i wypełnij test. A może masz swoją ulubioną kosmetyczkę lub znasz świetnego kosmetologa? Zachęć ich do udziału!
W finale czeka prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2019 oraz nagroda główna – samochód i zestaw prezentów o łącznej wartości ponad 60 tysięcy złotych. W teście online można się sprawdzić do 6 października.

To już 7. edycja prestiżowego konkursu, którego organizatorem i patronem jest marka Bielenda Professional. Jest on skierowany do wszystkich profesjonalistów w Polsce, niezależnie od specjalizacji czy stosowanych metod pielęgnacji. W jury zasiadają niezależni eksperci rynku kosmetologicznego, którzy w obiektywny sposób oceniają m.in. umiejętności, wiedzę oraz biegłość w wykonywaniu zabiegów. W tym roku do grona jurorów dołączy także wokalistka Magda Steczkowska.

Oprócz nagrody głównej, organizatorzy przygotowali kilka cennych wyróżnień, w tym jedno przyznawane głosami internautów. W finale konkursu spotka się dziesięć osób, które w poprawny i jak najszybszy sposób odpowiedzą na pytania testowe przygotowane na stronie kosmetyczkaroku.pl. W tym roku na finalistów czeka również zaproszenie do udziału w ciekawych warsztatach i prelekcjach ekspertów, które poprowadzą goście specjalnej edycji Akademii Bielenda Professional odbywającej się dzień po finałowych zmaganiach.

Mecenasem i organizatorem konkursu Kosmetyczka Roku 2019 jest Bielenda Professional. Partnerami i sponsorami nagród są: Affect Professional Cosmetics, Olaplex, Słowianka Nail Trends, Toyota Romanowski, Vena Uniformy, Booksy, i Go On Biznes.

LNE już tradycyjnie jest Partnerem konkursu, a nagroda główna zostanie wręczona Kosmetyczce Roku 2019 podczas 40. Kongresu i Targów LNE w Krakowie!

www.kosmetyczkaroku.pl

Kongres i Targi LNE
Relacje