Katarzyna Miller na Kongresie LNE
Aktualności
Katarzyna Miller na Kongresie LNE

Jesienią na kongresowej scenie po raz pierwszy wystąpi KATARZYNA MILER, psycholożka i psychoterapeutka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii, filozofka i poetka, autorka książek psychologicznych m.in. „Życie jest fajne”, „Chcę być kochana tak jak chcę”, „Królowe życia” (wybrane tytuły będzie można kupić na Kongresie), na stałe związana z magazynem „Zwierciadło”. 
Pani Katarzyna poprowadzi wykład „Sukces, kariera, rodzina – jak mieć to wszystko i nie zwariować?” oraz unikatowe warsztaty Masterclass „Jak pracować mądrze i nauczyć się dbać o siebie, czyli odrobina psychologii w branży beauty”

 

Wykład w sesji biznes i komunikacja:

Sukces, kariera, rodzina – jak mieć to wszystko i nie zwariować?
Dziś pojawia się przed nami coraz więcej wyzwań – chcemy mieć już nie tylko rodzinę, ale też odnieść sukces zawodowy, mieć udany związek, czas na realizację swoich pasji i jeszcze na odpoczynek. Czy da się to wszystko połączyć? A może trzeba jednak z czegoś zrezygnować, żeby „nie zwariować”? 

Kongresowy Masterclass z Katarzyną Miller

Jak pracować mądrze i nauczyć się dbać o siebie, czyli odrobina psychologii w branży beauty
Profesjonaliści z branży beauty pracują w bardzo bliskiej relacji z klientem, często wchodząc w rolę jego „spowiednika” czy „doradcy”. Jak odnaleźć się w tak wymagającym otoczeniu, wspierając klientów, jednocześnie nie przekraczając własnych kompetencji i dbając o własne bezpieczeństwo i komfort psychiczny?
Podczas warsztatów Masterclass dowiecie się jak:

  • pomagać, ale nie brać problemów innych na siebie
  • mądrze i empatycznie postępować nie przekraczając granic komfortu – własnego i klientów
  • znaleźć równowagę pomiędzy pracą, a życiem osobistym
  • pracować z pasją, ale nie kosztem własnego odpoczynku

 

Sprzedaż karnetów/biletów i wejściówek na warsztaty Masterclass na www.sklep.lne.pl

Kongres i Targi LNE
Relacje