FOTORELACJA
Innowacje 39. Kongresu i Targów LNE

Od ponad dwóch dekad uważnie przyglądamy się dynamicznemu rozwojowi branży beauty i z wielką przyjemnością wyróżniamy innowacyjne rozwiązania, które pojawiają się na rynku! Podczas 39. Kongresu LNE już po raz siódmy wręczyliśmy Innowacje LNE. Tradycyjnie wyróżniliśmy 21 innowacyjnych produktów, które eksplorują zdobycze nowych technologii, wykorzystują nowoczesne składniki i mają niezwykle oryginalne formuły. 

 
W konkursowym Jury po raz kolejny zasiedli eksperci z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii i wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury. Jak zawsze towarzyszyli im przedstawiciele i polskiej i francuskiej edycji LNE. Tak właśnie powstała lista 21 najbardziej innowacyjnych produktów, które w nadchodzącym czasie będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty i healthy aging. 

 

INNOWACJE 39. Kongresu i Targów LNE otrzymały następujące firmy:

 

ACIDBoost® za peelingi chemiczne ACIDBoost® ACID THERAPY BOX o dwutorowym działaniu – pielęgnacyjnym oraz ochronnym, które gwarantuje zawartość innowacyjnego kompleksu AntiPollution Peel System.

Allepaznokcie Michał Szewczyk za bazę do paznokci Base SOS formułę korygującą niedoskonałości płytki oraz zapewniającą rekonstrukcję słabych, miękkich i łamliwych paznokci.

Arkana Cosmetics za Acne QS Hacker Therapy, terapię dermokosmetyczną dla skóry skłonnej do trądziku opartą na inteligentnym mechanizmie blokującym system komunikacji między bakteriami.

BeautyFace Poland za maski na szyję Intelligent Skin Therapy, linię innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzonych na bazie płatu ze 100% organicznego i biodegradowalnego materiału ze skórek i liści banana.

Bielenda Professional za Linią zabiegową Individual Beauty Therapy, która pozwala opracować indywidualny program pielęgnacji w gabinecie oraz wspierający go program pielęgnacji domowej.

Dr. Belter za Stimula Biodynamic Duet wegańską pielęgnację anti-ageing przeciwdziałającą hormonalnemu starzeniu się skóry.

Esthetic Medical Innovation za Miracool, urządzenie do modelowania ciała, wykorzystujące trzy unikalne technologie: kriolipolizę, elektrostymulację oraz stymulację ciepłem.

IQNails za zestaw do podologii IQDent, stworzony przy użyciu innowacyjnej technologii PVD, która służy do nanoszenia warstw innowacyjnej powłoki ZrN.

Kazaro za łóżko Luna X VibeSound, wykorzystujące falę dźwiękową  jako  wibrację działającą  bezpośrednio na ciało, co przekłada się na lepsze dotlenienie, usuwanie toksyn oraz uspokojenie układu nerwowego.

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA za zabieg Retin Gold, rozświetlająco-ujędrniającą kurację łączącą koloidalne złoto z retinolem, która rewitalizuje i odmładza skórę.

Larens Professional za BIO Renew PRO Tissue Face Mask (w wersji profesjonalnej i do użytku domowego), maski nasączone unikatowym połączeniem 3 kompleksów aktywnych: roślinną BIOplacentą, opatentowanym Biopeptide Complex oraz Phytodermina Lifting®.

Medik8 za zestaw kosmetyków THE ESSENTIAL CSA KIT™ opartych na 3 prostych krokach: witaminie C plus ochronie przeciwsłonecznej do pielęgnacji na dzień, a witaminie A na noc.

MEDIKA za RFrax LIFT urządzenie łączące technologię mikronakłuwania i radiofrekwencję, pozwalające przeprowadzić zindywidualizowane protokoły zabiegowe.

M’onduniq za HI’FUSION Aquadermié ‘Fusion Fréquence', linię kosmetyków do stosowania po zabiegach medycyny estetycznej i z użyciem aparatury, np. po zabiegach HIFU, laserach pikosekundowych lub RF.

Nova Group za laser diodowy Mediostar Monolith wykorzystujący dwie długości fali ze zmienną długością impulsu i wysoce wydajnym systemem chłodzenia, gwarantującym bezpieczne i skuteczne zabiegi dla wszystkich fototypow skóry.

Organic Oxygen za Freeze Countour Max, urządzenie do kriolipolizy stanowiące inteligentny system równomiernego zamrażania komórek tłuszczowych 4D, przekazujący ukierunkowaną, całkowitą energię chłodzącą do strefy zabiegowej.

Podoland za urządzenie podologiczne Nail Insert System pozwalające specjaliście samodzielnie stworzyć gotową protezę paznokcia, w którym system wytwarzania wstawek podologicznych jest przedmiotem zgłoszonego do patentu wynalazku.

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego za Multispektralną Analizę skóry LumiSCAN® gen.3.0. urządzenie do analizy skóry wykorzystujące pomiar manualny, skan twarzy oraz komputerową analizę do uzyskania bardzo szczegółowych danych o skórze pacjenta.

Urgo Aesthetics za zabieg TRAN3X, kompleksową kurację depigmentującą z kwasem traneksamowym dla skóry wrażliwej i naczyniowej.

V&K Cosmetics za system do manicure’u tytanowego Lart Supreme, który zapewnia łatwiejszą pracę stylistki, wydajność i jeszcze większe zyski dla salonu.

Venus-Beauty.pl za Termosalud Criowave, urządzenie wykorzystujące kriolipolizę oraz falę akustyczną do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.


Gratulujemy wszystkim Laureatom!

Zobacz także wideorelacje z wydarzenia!

 

 

Kongres i Targi LNE

Zobacz, co działo się na ostatnim
Kongresie i Targach LNE