Gość specjalny sesji Lashes - Zofia Jasińska
Aktualności
Gość specjalny sesji Lashes - Zofia Jasińska

Nowością w programie 40. Kongresu i Targów LNE jest sesja Stylizacja: Nails & Lashes. Gościem specjalnym części dotyczącej stylizacji rzęs będzie Zofia Jasińska, właścicielka i stylistka Domu Rzęs, autorka i instruktorka programu szkoleniowego Lash Coaching®, autorka książek „Anatomia stylizacji rzęs" i „Modelowanie oka".

 

Co mówi o sobie? „Od 2009 roku jestem związana z branżą beauty, ze stylizacją rzęs. Ukończenie studium medycznego, szereg szkoleń ze stylizacji rzęs, kursy pedagogiczne, coachingowe, managerskie, dotyczące psychologii social mediów oraz ciągłe konsultacje merytoryczne pozwoliły mi na stworzenie wyjątkowej metodyki nauczania. Do tej pory swoje doświadczenie wykorzystywałam w przekazywaniu wiedzy na moich szkoleniach oraz przez kanały social media. Teraz pole dzielenia się doświadczeniem poszerzam o serię książek poświęconych stylizacji rzęs. To pierwsza taka publikacja w Polsce, oraz w takiej formie na świecie. Obiecuję, że nie ostatnia”. 

Wywiad z Zofią Jasińską przeczytacie w najnowszym wydaniu LNE, które ukaże się na rynku na początku września, a osobiście spotkacie się z ekspertką już 9 listopada podczas 40. Kongresu i Targów LNE. A jeśli chcecie, by nowy numer trafił prosto do Waszej skrzynki polecamy już dziś założyć prenumeratę LNE
Jako prenumerator wraz z jesiennym wydaniem otrzymasz kupon -25% na zakup kongresowego karnetu!

 
Kongres i Targi LNE
Relacje