Europejski Kongres Spa S.M.A.R.T. SPA Manager
Aktualności
Europejski Kongres Spa S.M.A.R.T. SPA Manager

Już po raz drugi w ramach Kongresu LNE odbędzie się Europejski Kongres Spa, prestiżowa impreza adresowana do dyrektorów i kadry menadżerskiej spa. Dzięki temu profesjonaliści całej branży wellness & beauty będą mogli spotkać się w jednym miejscu po to, aby wspólnie zdobywać wiedzę oraz inspiracje, które pomogą rozwinąć skrzydła w biznesie spa & wellness.

Bycie S.M.A.R.T. managerem w branży spa & wellness to prawdziwe wyzwanie!

Trzeba mądrze zarządzać przychodami, opracowywać skuteczne strategie sprzedaży – także w social media – i orientować się w najnowszych branżowych trendach. Europejski Kongres Spa to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących praktycznej wiedzy i konkretnych narzędzi do świadomego i efektywnego zarządzania biznesem. Ale praca managera spa to także – a może przede wszystkim – relacje z innymi ludźmi. Jak być partnerem dla swoich pracowników? Jak zbudować lojalny zespół prawdziwych pasjonatów? I wreszcie – jak poznać swoich klientów i spełnić ich oczekiwania? Na te wszystkie pytania odpowiedzą eksperci z Polski, Łotwy, Wielkiej Brytanii i Węgier – dyrektorzy wiodących europejskich spa oraz biznesowi mentorzy z wieloletnim doświadczeniem.

Akronim S.M.A.R.T. wskazuje jaki powinien być sformułowany przez managera cel – istotny, mierzalny, konkretny, osiągalny i określony w czasie… My do twardych liczb dodajemy pierwiastek ludzki, który niejednokrotnie może zaważyć na sukcesie biznesu i postaramy się, żebyście wyjechali z Krakowa z głowami kipiącymi od konkretnych danych i inspirujących pomysłów.

A ponieważ rozszerzona koncepcja S.M.A.R.T. czyli S.M.A.R.T.E.R. mówi, że cel powinien być ekscytujący i warto go zapisać, zachęcamy byście już dziś zaznaczyli w Waszych kalendarzach datę 21 kwietnia i z niecierpliwością czekali na Europejski Kongres Spa!

Do zobaczenia!

Rafał Długosz
Dyrektor wydawnictwa LNE

Arkadiusz Dawidowski
Prezes Europejskiej Fundacji Spa

 

SPRAWDŹ KONIECZNIE PROGRAM 37. KONGRESU LNE i zostań w Krakowie o jeden dzień dłużej…

Kupując bilet na Europejski Kongres Spa, otrzymujesz też wstęp na wszystkie wykłady Międzynarodowego Kongresu LNE. Warto skorzystać z tej okazji, bo w niedzielę przygotowaliśmy dla Ciebie kolejną dawkę wiedzy:

  • SESJA GŁÓWNA: (sala Bratysława)
  • MEDICAL BEAUTY
  • HEALTHY-AGING
  • TREND REPORTS 
  • SESJA MAKE-UP (sala Paryż)
  • SESJA MAKIJAŻ PERMANENTNY (sala Wiedeń)
  • firmowe prezentacje nowych zabiegów „KOSMETOLOGIA W PRAKTYCE” (sale Lwów A i Lwów B) oraz APARATURY HI-TECH (sala Budapeszt)
  • spotkania B2B z wystawcami Targów LNE – ponad 230 wystawców branży kosmetyki profesjonalnej!
Kongres i Targi LNE
Relacje