Allepaznokcie Sponsorem Strefy Nails / marzec 2020
Aktualności
Allepaznokcie Sponsorem Strefy Nails / marzec 2020

Allepaznokcie to polska firma, która od niemal 16 lat tworzy produkty do stylizacji paznokci oraz importuje wyszukane akcesoria niezbędne w pracy stylistów paznokci, kosmetologów i fryzjerów.

W 2020  roku Firma wdrożyła  nowoczesny system współpracy handlowej, który łączy przedsiębiorczość właścicieli sklepów prowadzących działalność pod szyldem Allepaznokcie  z zaletami dużej organizacji, tj. siłą zakupową, spójnym asortymentem, logistyką i komunikacją.

Allepaznokcie to sieć sklepów detalicznych i hurtowni kosmetyczno-fryzjerskich zlokalizowanych w całym kraju i za granicą.
Jednym słowem Allepaznokcie to RAJ dla wszystkich pasjonatów piękna a także dla przedsiębiorców, którzy chcą budować stabilny biznes!
Od stycznia tego roku otworzyliśmy w Polsce oraz na terenie UE  ponad 10 nowych placówek pod naszym szyldem, a to dopiero początek powiększania Allepaznokciowej rodziny!

2020 rok to czas, w którym stawiamy na jakość i innowacje! Już w marcu zaczynamy tournée  po najbardziej znanych targach branżowych.

Z uwagi na 16-lecie firmy, przygotowaliśmy  16 tysięcy bezpłatnych pakietów MollyLac oraz 16 cennych/wartościowych wykładów przeprowadzonych przez naszych edukatorów z Polski, Białorusi, Ukrainy oraz Mołdawii.
Tak, 16 tysięcy próbek i 16 wykładów w Polsce i za granicą!

Chcemy, aby każdy kto pasjonuje się stylizacją paznokci, mógł sam ocenić jakość naszych produktów i poznać innowacyjną formułę, którą oferujemy w charakterystycznych fioletowych buteleczkach.

Jesteśmy przekonani, że lakiery hybrydowe MollyLac skradną serce niejednej stylistki.

Do zobaczenia w Krakowie, na 41. Kongresie i Targach LNE

 

  

 

 

Kongres i Targi LNE
Relacje