FOTORELACJA
5 wyjątkowych postaci

Podczas 37. Kongresu i Targów LNE wyróżniliśmy 5 wyjątkowych postaci naszej branży

Kongresy LNE to ponad 20 lat edukacji przez duże „E” i wyznaczanie trendów w branży beauty.
To także (a może przede wszystkim) uczestnicy naszych wydarzeń – wymagające grono profesjonalistów, dla których program przygotowuje wyjątkowe, międzynarodowe grono (przy tej edycji) ponad 100 wykładowców, ekspertów-praktyków, dla których wspólnym mianownikiem jest wiedza, pasja, talent i chęć dzielenia się doświadczeniem.
Zgodnie z naszą tradycją, zapoczątkowaną 3 lata temu, wyróżniamy wielkie osobowości wśród Wykładowców, wręczając im prestiżowe wyróżnienia. Podczas 37. Kongresu LNE wyróżnienia wręczyły Michèle de Lattre (dyrektor LNE Francja) i Laure Jeandemange (redaktor naczelna LNE Francja)

Beauty Industry Icon 
dr inż. Magdalena Sikora
Wyróżnienie za najwyższą jakość edukacji w branży beauty, zaangażowanie w rozwój kosmetologii oraz za wprowadzanie godnych naśladowania standardów kształcenia kosmetologów.

Marcin Szczepniak
Wyróżnienie za kreatywność, perfekcję w dbałości o detale i realizowanie śmiałych projektów artystycznych wyznaczających trendy nowoczesnego
make-upu

Medical Beauty Award
dr Jacek Szwedo
Wyróżnienie za tworzenie autorskich, medycznie ugruntowanych i skutecznych metod zabiegowych w fizjoterapii oraz za promowanie komplementarnego podejściem do problemów estetycznych

Holistic Beauty Award 
dr Grażyna Pająk
Wyróżnienie za odwagę wytyczenia własnej ścieżki w dietetyce oraz wypracowanie autorskiego, holistycznego podejścia wspomagającego zdrowie i terapie wielu schorzeń, w tym program Onko Help.

Agnieszka Pająk
Wyróżnienie za pasję do zdobywania wiedzy z zakresu dietetyki i zdrowego stylu życia oraz zaangażowanie w nowoczesną medialną edukację i promocję zagadnień prozdrowotnych.
Kongres i Targi LNE

Zobacz, co działo się na ostatnim
Kongresie i Targach LNE