Kongres i Targi LNE: najlepsze tradycje

Kongres i Targi LNE: najlepsze tradycje

Ostatnia edycja wydarzenia była wielkim sukcesem całej branży beauty!

 

Kongresy i Targi LNE nie bez powodu zyskały miano kultowego wydarzenia dla profesjonalistów z branży beauty. Dwa razy w roku kosmetyczki, kosmetolodzy oraz inni specjaliści związani z szeroko pojętym dbaniem o zdrowie i urodę spotykają się na Kongresach i Targach LNE, by zatroszczyć się o swoją edukację, a przez to o swój biznes!

Jak istotny jest dla nich udział w  kongresowych wykładach, panelach i pokazach pokazują pełne sale konferencyjne – podczas 39. edycji wydarzenia w ośmiu sesjach edukacyjnych wzięło udział ponad 6000 osób. Wiosenną edycję Kongresu łącznie odwiedziło ponad 10000 profesjonalistów, co potwierdza nieustanny i niezwykle dynamiczny rozwój branży. Jeśli dodamy do tego listę 190 wystawców, prezentujących ponad 500 najlepszych polskich i światowych marek kosmetycznych, to staje się jasne dlaczego Kongresy i Targi LNE noszą miano kultowych!
Specjalistyczna wiedza współpracujących z LNE ekspertów, znajomość realiów pracy kosmetyczek i kosmetologów oraz śledzenie globalnych i lokalnych branżowych trendów przekładają się na bogaty merytorycznie program Kongresu LNE, który jako jedyna impreza branżowa w Polsce ma prawdziwie edukacyjny charakter.

W kongresowy weekend 30-31 marca 2019 odbyło się aż 8 sesji edukacyjnych: sesja główna (kosmetologia, healthy aging), medical beauty (nowość w programie!), biznes i komunikacja, masaż: profilaktyka i rewitalizacja, make-up, nails, makijaż permanentny oraz kosmetologia w praktyce: pokazy firmowe.

Nowością w programie były też praktyczne workshopy w kameralnych grupach z zakresu kosmetologii, biznesu, mediów społecznościowych, masażu, make-upu, trychologii, stylizacji paznokci i podologii.

Podczas 39. Kongresu redakcja LNE już po raz siódmy wręczyła 21 firmom wyróżnienia „Innowacje LNE”, które otrzymały produkty wyznaczające kierunki rozwoju w branży beauty. Nagrodzone kosmetyki i urządzenia zostały zaprezentowane w Galerii Innowacji, a dziś nadal możecie obejrzeć zwycięskie produkty z ostatniej edycji konkursu na naszej stronie. 

LNE docenia specjalistów, którzy działają na rzecz rozwoju branży, dlatego po raz kolejny przyznała specjalne wyróżnienia - IKONY LNE. Podczas wiosennego Kongresu tytuł „Beauty Industry Icon” otrzymali Anna i Grzegorz Maciaszkowie z Medlegalis za opracowanie systemu opieki prawnej dla gabinetów kosmetycznych i kosmetologii estetycznej, wkład w rozwój świadomości związanej z bezpieczeństwem wykonywanych zabiegów oraz ścisłą współpracę ze stowarzyszeniami branżowymi.