Kongresy i Targi LNE

Kongresy i Targi LNE

Kongresy i Targi LNE to najważniejsze spotkania dla profesjonalistów z branży beauty, łączące najszerszą na rynku ofertę edukacyjną z imponującą przestrzenią targowo-wystawienniczą. Odbywające się dwa razy w roku wydarzenia – w sezonie wiosennym i jesiennym – od lat wyznaczają standardy i trendy w branży kosmetycznej w Polsce.

 

Udział w Kongresie i Targach LNE to dla profesjonalistów szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży beauty. W trakcie kongresowego weekendu odbywa się ponad 90 wykładów, pokazów i warsztatów podzielonych na sesje tematyczne, podczas których wiedzą i doświadczeniem dzielą się eksperci z całego świata. Z kolei w części wystawienniczej gościmy 220 firm prezentujących ponad 600 najlepszych polskich i światowych marek z branży beauty, co pozwala profesjonalistom być na bieżąco z nowościami i innowacyjnymi produktami, a w konsekwencji odpowiadać na potrzeby ich klientów w gabinetach kosmetycznych.

 

Skąd to wszystko wiemy? Ponieważ regularnie badamy oczekiwania naszych czytelników oraz uczestników Kongresów i Targów LNE. Dzięki temu od 25 lat cieszymy się zaufaniem specjalistów z branży oraz firm produkujących i dystrybuujących profesjonalne kosmetyki oraz aparaturę zabiegową. Ponad 11 tysięcy osób, które odwiedziły jubileuszową, 40. edycję wydarzenia pozwala nam wierzyć, że wybraliśmy słuszną drogę i jednocześnie inspiruje nas do intensywnej pracy i rozwoju tego już kultowego w branży wydarzenia.

 

Naszą misją jest edukacja i wspieranie kosmetyczek, kosmetologów oraz wszystkich osób profesjonalnie związanych z szeroko pojętą branżą beauty w codziennej pracy, rozwoju biznesowym i osobistym. Stawiamy na praktykę, innowacyjne rozwiązania i relacje. Już od 25 lat!